کد خبر : 103701 | تاریخ انتشار : ۰۷:۵۷:۰۸ ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ | تعداد بازدید : 333 بازدید | تعداد نظرات : ۰

آمار پروژه های افتتاحیه دهه فجر در فردیس پایین است / عدم بودجه کافی در شهر

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری فردیس گفت: به دلیل نبود بودجه کافی در شهر فردیس آمار پروژه هایی که در دهه فجر این شهرستان به افتتاح می رسد کافی نیست

محمد رضا فلاح نژاد صبح امروز (چهارشنبه) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیلی فردیسان، با اشاره به برگزاری ستاد هماهنگی دهه فجر و بررسی برنامه های دهه فجر در شهر  فردیس، گفت: بهتر است که تمامی افراد جامعه در رابطه با بهبود و ارتقاء شرایط کشور فعالیت کنند.
وی افزود: باید مناسبت ها را گرامی بداریم تا اصل موضوع به عنوان یک فرهنگ در زندگی افراد نهادینه شود برای مثال گرامیداشت دهه فجر تنها در آن دهه انجام نخواهد شد بلکه باید در طول سال به این مهم توجه ویژه داشته باشیم.
معاون سیاسی و انتظامی شهرستان فردیس بیان کرد: کمیته امنیتی شورای تأمین برگزار شده است و به زودی مصوبات را به ادارات مربوط ارسال خوایم کرد.
فلاح نژاد یادآور شد: شهرستان نوپای فردیس تازه تأسیس است و موفق نشده ایم در این شهر به درآمد های مناسب برسیم از همین رو نیازمند برنامه ریزی در مبحث پروژه های افتتاحیه در این ایام باشیم.
وی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد برای ایام دهه فجر سال جاری به دلیل نبود درآمد کافی پروژه ای برای افتتاح وجود ندارد از همین رو باید برنامه های جدید را جایگزین کنیم.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری فردیس تأکید کرد: کمیته ارزیابی نظارت صد در صدی بر برنامه ریزی و اجرایی شدن فعالیت های دهه فجر داشته باشند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.