کد خبر : 103885 | تاریخ انتشار : ۰۹:۲۰:۰۸ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ | تعداد بازدید : 667 بازدید | تعداد نظرات : ۰

ارائه ۶۵۰۰ فقره تسهیلات توسط بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان

عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: بیش از ۶۵۰۰ فقره تسهیلات توسط شعبات بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان به قشر ضعیف و متوسط جامعه ارائه شده است

به نقل از فردیسان، عیسی امامی در حاشیه افتتاح یکی از شعبه های مهر ایرانیان در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار ما، ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به افتتاح شعبه بانک قرض الحسنه ایران اشاره کرد و گفت: ظرفیت های جدید برای ارائه خدمت خواهیم داشت و ارائه خدمات به قشر ضعیف و متوسط جامعه در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: وحدت خدمت به طبقات اجتماعی متوسط و پایین تر به منظور سهولت در امر اهدای تسهیلات و خدمات رسانی است که نماد تمام عیار بانک اجتماعی و اسلامی است طی سال گذشته موفق شده ایم بیش از ۶۵۰۰ فقره هزار تسهیلات بانکی به قشر ضعیف و متوسط جامعه ارائه دهیم.
عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: تنها بانکی هستیم که با ادامه روند خود به حداکثر نیازها و درخواست های مردمی رسیدگی خواهند شد، و انتظارات قشر متوسطه جامعه نیز فراهم می شوند.
امامی در ادامه با اشاره به سابقه بالغ بر ۱۰ سال این بانک، تأکید کرد: تجهیزات و امکانات در این مراکز فراهم است و خدمات رسانی صورت خواهد گرفت از طرفی فعالیت خود را تابع عقد قرض الحسنه می دانیم و فرهنگ غنی را با توجه به سیاست های کلان اقتصادی و فقهی و دینی برنامه ریزی کرده و انجام می دهیم.
وی با بیان اینکه سال جاری با رکود اقتصادی همراه بوده ایم، خاطرنشان کرد: سال رکودی اقتصادی را تجربه کردیم در حالی که این بانک رکود را تجربه نکرد و حتی با توجه به نحوه خدمات رسانی شرایط بهتری را نیز تجربه کردیم.
عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با تأکید بر اهمیت جلب اعتماد عمومی، یادآور شد: برای گسترش شعب خود نیازمند جلب اعتماد مردم هستیم که تا کنون موفق شده ایم
جهت گیری در راستای ارائه بانک داری نوین است.
امامی تصریح کرد: تمام افتتاح حساب ها به صورت بانک داری الکترونیک بوده است و تقاضای تسهیلات نیز خواهیم داشت که با استفاده از کارت هوشمند ملی ارائه خدمات را راحت تر به انجام خواهیم رساند.
وی با بیان اینکه قدم در عرصه بانک داری اجتماعی و اسلامی گذاشته ایم، گفت: ۱۰ بانک قوی از ما حمایت و پشتیبانی خواهند کرد و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه با محوریت افزایش سرمایه اقدام خواهیم کرد، تأکید کرد: بیش از دو هزار میلیارد تومان اعتبار داریم و در مباحث اجتماعی بانک داری پر رنگ تر اقدام خواهیم کرد.
امامی در ادامه با بیان اینکه راه اندازی اقتصاد خرد در روستاها در حال انجام است، اظهار کرد: ظرفیت های استان البرز باید مورد توجه قرار گیرد و تعد شعبه ها در این استان می توانند در رفع نیاز قشر نیازمند جامعه نقش ایفا کنند.
وی با بیان اینکه ۹۰ درصد از منابع بانک مهر ایرانیان هزینه می شود، خاطرنشان کرد: استان البرز باید همسو با استان تهران از منابع مالی بهره مند شوند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.