کد خبر : 103864 | تاریخ انتشار : ۲۱:۳۱:۲۸ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ | تعداد بازدید : 666 بازدید | تعداد نظرات : ۰

استاندار البرز؛ با بانک هایی که در ارائه تسهیلات تعلل میکنند برخورد می شود

استاندار البرز با بیان اینکه تا کنون حدامثر بانک ها عملکرد مناسبی در راستای اشتغال زایی در استان البرز از خود نشان داده اند، گفت: بانک هایی که در ارائه خدمات خود تعلل می کنند مشمول برخورد جدی خواهند شد

به نقل از فردیسان، استاندار البرز امروز (چهارشنبه) از مراکز تولید و پرورش کیاهان دارویی شهرستان فردیس واقع در در فرخ آباد و سردخانه شهرک صنعتی داشلیجه بازدید به عمل اورد.

همچنین مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) واقع در بخش مشکین دشت، شهرستان فردیس امروز میزبان نشست کارگروه اشتغال استان البرز بود.

محمدعلی نجفی استاندار البرز در این نشست ضمن مراتب تقدیر و تشکر از مسئولان شهرستان فردیس به دلیل این میزبانی اظهار داشت:کاپوی البرز روی ریل اشتغال قرار گرفته است و تا رسیدن به ایجاد ۶۰ هزار شغل تنها یک گام مانده است.

وی با بیان اینکه پیش از این با آمار بالای بیکاری همراه بودیم، افزود: خوشبختانه در سه ماه اخیر موفق شده ایم بیکاری در البرز را سه درصد کاهش دهیم.

استاندار البرز یادآور شد: دولت سعی دارد با تثبیت نوسانات ارزی به بهبود شرایط اقتصادی کمک شود.

نجفی تصریح کرد: باید از دانشجویان و استعداد این قشر استفاده کنیم تا کارآفرینی کرده باشیم چرا که هر فارغ التحصیل یک هنر دارد تا بتواند برای خود شغل ایجاد کند.

وی با تأکید بر لزوم تقویت بازاریابی و فروش تولیدات در استان البرز، خاطرنشان کرد: ظرفیت دانشگاه ها در رونق تولید بکارگیری شود.

استاندار البرز در ادامه متذکر شد: باید با استفاده از هنر دست روستاییان شرایطی را فراهم کنیم که اشتغال روستایی نیز فعال شود.

نجفی در پایان با بیان اینکه بی شک می توانیم به هدف ایجاد ۶۵ هزار شغل دست پیدا کنیم، بیان داشت: تکلیف بانک های تعلل کننده در ارائه تسهیلات رونق تولید روشن خواهد اما خوشبختانه تا کنون روند مثبتی را پیش گرفته اند.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.