کد خبر : 102651 | تاریخ انتشار : ۱۰:۵۹:۰۶ ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ | تعداد بازدید : 1,085 بازدید | تعداد نظرات : ۰

رئیس هلال احمر شهرستان فردیس:

استقرار چهارپایگاه امدادرسانی به زلزله زدگان در فردیس

: چادر های جمع آوری کمک در چهار منطقه شهرستان فردیس؛ از جمله حاشیه کانال غربی، فلکه دوم و چهارم فردیس و در روستای فرخ آباد زیبادشت برپا شده است.

سید عابدین موسوی زاده صبح امروز (سه شنبه) در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان ضمن تسلیت حادثه زلزه غرب کشور، اظهار داشت: هلال احمر شهرستان فردیس نیزمانند سایر مناطق کشور اقداماتی را در راستای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه انجام داده است.

وی افزود: چادر های جمع آوری کمک در چهار منطقه شهرستان؛از جمله حاشیه کانال غربی، فلکه دوم و چهارم فردیس و در روستای فرخ آباد زیبادشت برپا شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه کمک های نقدی نیز جمع آوری خواهد شد، بیان داشت: شماره های حساب ۷۰۲۰۷۰ و ۸۰۰۳۰۰ حساب های ارزی همچون دلار و یورو را متقبل خواهد شد.

به گفته وی شماره حساب ۹۹۹۹۹ در بانک های ملت، رفاه، مسکن، تجارت، سپه، دی، پارسیان، صادرات، شهرو صادرات آمادگی دریافت کمک های نقدی شهروندان فردیس است.

موسوی زاده در ادامه ضمن اشاره به شرایط نامناسب مردم در غرب کشور و کرمانشاه، تصریح کرد: کمک هایی همچون لوازم بهداشتی، خشکبار، کنسرو، پتو ، چادر، آب معدنی، داروهای ضروری و غیره مایحتاج این مردم است و شهروندان می توانند این سری از کمک های خود را به چادرهای امدادرسان هلال احمر برسانند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس گفت: پس از گذشت کمتر از یک روز از اتفاقی که برای غرب کشور رخ داد تیم های امدادی از هلال احمر فردیس برای کمک به این استان ها اعزام شدند.

موسوی زاده خاطرنشان کرد: تیم های اعزامی از  متخصصان جستجو و نجات، تیم آوار بردار، سگ های زنده یاب بودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این عملیات کماکان ادامه خواهد دارد و افرادی که توان کمک را دارند به چادر های مستقر در سطح شهر رجوع کرده و کمک های خود را برسانند.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.