کد خبر : 102588 | تاریخ انتشار : ۱۲:۴۷:۵۳ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ | تعداد بازدید : 1,158 بازدید | تعداد نظرات : ۰

در مراسم معارفه نخستین شهردار شهرستان فردیس عنوان شد:

اعضای شورای شهر انتقاد را بر پایه توهین و دشمنی نگذارند/ فعالیت های شهردار فردیس رصد می شود

مراسم معارفه نخستین شهردار فردیس صبح امروز (دوشنبه) با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در فرهنگسرای ولایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد

به نقل از فردیسان، مراسم معارفه نخستین شهردار فردیس صبح امروز (دوشنبه) با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در فرهنگسرای ولایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم منوچهر غفاری به عنوان اولین شهردار فردیس معارفه شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ایمانی امام جمعه شهرستان در این مراسم ضمن بیان اینکه انتخاب شهردار “منوچهر غفاری” به عنوان نخستین شهردار فردیس بسیار درست و به جا بوده است، اظهار داشت: کمک افراد با تجربه و بومی در اداره شهر تأثیرگذار خواهد بود که شهردار منتخب از این ویژگی ها برخوردار است.

وی افزود: اعضای شورای فردیس برای من از اهمیت و حقوق برابری برخوردار هستند و این افراد چون انتخاب مردم هستند قابل اعتمادند.

این مسئول تصریح کرد: بهتر است اعضای شورای شهر صلاح مردم را فدای صلاح خود نکنند و در امورات شهری به درستی تصمیم بگیرند.

امام جمعه شهرستان فردیس بیان داشت: نقد منصفانه به پیشرفت فعالیت ها در سطح شهر کمک خواهد کرد و اعضای شورا این نقد ها را بر پایه توهین و دشمنی نگذارند.

ایمانی در ادامه با تأکید بر اینکه اعضای شورا رسیدگی به مطالبات مردمی را در دستورکار خود قرار دهند، تصریح کرد: ادامه روند عملیاتی پروژه های عمرانی در فردیس در اولویت کاری قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عدم ادامه این پروژه ها علاوه بر از بین بردن سرمایه مصرف شده، مشکلاتی را به همراه خواهد داشت که مردم از وضعیت راضی نخواهند بود.

حمید احدی سرپرست فرمانداری در این مراسم ضمن تشکر از حضور مردم در پای صندوق های رأی گفت: این استقلال قدم بزرگی در سطح شهرستان فردیس خواهد بود.

وی افزود: از اعضای شورای شهرفردیس راضی هستیم و امیدواریم این اعضا بر پای عهد خود بمانند و با اقتدار به رشد نمو شهر کمک کنند.

این مسئول در ادامه بیان داشت: فرمانداری در راستای انجام وظایف شورای شهر با هدف آبادانی این شهرستان نوپا نهایت همکاری را خواهد داشت.

در ادامه این برنامه اسماعیل ذبیحی، رئیس شورای شهر فردیس با اشاره به زیرساخت های شهرستان فردیس اظهار داشت: مشکلات بسیاری در زمینه کمبود فضای آموزشی و ورزشی و نبود تخت بیمارستانی در این شهرستان وجود دارد که کسی تا کنون پاسخگوی این موضوع نبوده است.

وی افزود: مشکلاتی در زمینه زیرساخت های نامناسب شهر فردیس وجود دارد که انتظار می رود نخستین شهردار فردیس تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهد.

رئیس شورای شهر فردیس در بخش دیگری بیان داشت: اگر فعالیت های شهردار فردیس قابل قبول نباشد مقابل او خواهیم ایستاد.

    انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.