کد خبر : 103773 | تاریخ انتشار : ۱۲:۰۰:۴۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ | تعداد بازدید : 422 بازدید | تعداد نظرات : ۰

افتتاح ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد در حوزه آموزش و پرورش / همکاری ۷۰ درصدی خیرین در ساخت مدرسه

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از افتتاح ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان در ایام دهه فجر در سطح استان البرز خبر داد

به نقل فردیسان، همزمان با ششمین روز از دهه فجر ،شهرستان فردیس امروز میزبان استاندار البرز و هیأت همراه بود.

این برنامه با گلباران مزار شهدا رزکان نو آغاز شد و در ادامه از عملیات ساخت مصلی شهرستان فردیس، بیمارستان دولتی فردیس بازدید به عمل آمد و شرکت شیمی ساختمان نیز به افتتاح رسید.

در ادامه این برنامه افتتاح مدرسه ۲۰ کلاسه شهرک بعثت که توسط خیرین (مسعود سعادت و لیلا سلیمی) توسط استاندار البرز به انجام رسید همچنین کلنگ زنی مدرسه ای همجوار ساختمان این مدرسه انجام شد.

ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان فردیس در این برنامه که با حضور استاندار البرز همراه بود ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر، اظهار داشت: لازم است مقام شهدای انقلاب و هشت سال دفاعه مقدس را همواره گرامی بداریم.

وی افزود: در این دولت موفق به کسب موفقیت های چشمگیری بده ایم که افتخار برای نظام و حکومت به شمار می آید؛ همچنین سیاست های مقام معم است که منجر به ایجاد امنیت در کشور شده است.

فرماندار فردیس تأکید کرد: حضور خیرین در اینچنین برنامه هایی موجب افتخار است و سپاسگزار هستیم که اعتبار خود را صرف رسیدگی به تربیت نسل جوان کرده اند.

در ادامه این برنامه خسرو ساکی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه حضور استاندار البرز موجب شده است موفقیت های چشمگیری در استان البرز داشته باشیم، افزود: تربیت نسل جوان کمک می کند تا در جامعه با پیشرفت همراه باشیم.

وی بیان داشت: افرادی که در راستای تربیت این نسل زحمت می کشند بسیار قابل احترام هستند و با توجه به اینکه شهرستان فردیس با کمبود مدرسه مواجه بودیم این اقدام خیرین بسیار ارزشمند به شمار می آید.

این مسئول در ادامه با اشاره به جذب خیرین مدرسه ساز در استان البرز، متذکر شد: ۱۰۰ میلیارد بودجه برای ساخت مدرسه محقق شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در ادامه یادآورشد: این مجموعه بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ساخته شده است که توسط دو خیر تأمین شده است.

ساکی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کسی که حاضل تلاش کار خود را صرف آرامش و بهبود زندگی دیگران می کند فرشته است، گفت: در فرامین الهی بندگان خیر مشمول الطاف الهی خواهند شد و قطعا به عالی ترین درجات کمال رسیده اند.

وی ادامه داد: این خیرین نه تنها به تأمین مرکز آموزشی شهرک بعثت پرداخته اند بلکه ترویج فرامنی الهی را نیز به نسل جوان آموزش می دهند.

این مسئول با اشاره به اینکه بیشتری پروژه های افتتاحی در دهه فجر توسط خیرین ساخته می شود، گفت: ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد که ۷۰ درصد از این اعتبار توسط خیرین ساخته می شود.

شایان ذکر است استاندار البرز در پایان این برنامه از خانواده شهدای شهرستان فردیس بازدید کردند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.