کد خبر : 103717 | تاریخ انتشار : ۱۶:۳۰:۱۲ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ | تعداد بازدید : 370 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه فردیس؛ تاریخ پیش از انقلاب برای جوانان تبیین شود

امام جمعه شهرستان فردیس گفت: لازم است تاریخ انقلاب و پیش از انقلاب برای نسل جوان تبیین شود تا این نسل بتوانند با اهداف انقلاب جمهوری اسلامی ایران آشنا شوند

به نقل از فردیسان، حجت الاالسلام والمسلمین علی اکبر ایمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه فردیس با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک فرصت برای مردم ایران به شمار می آید که موفقیت و پیشرفت را به همراه داشته است، گفت: لازم است تمامی گروه های سیاسی به گرامیداشت دهه فجر در کشور بپردازند.

وی افزود: نباید تنها مشکلات را در نظر بگیریم  و بهتر است خدمات و اقدامات انجام شده دولت ها در طول این ۳۹ سال را در نظر داشته باشیم.

امام جمعه شهرستان فردیس بیان داشت: تحریم ها و جنگ های مختلف فرهنگی، نظامی، اجتماعی و سیاسی را در طول این سال ها تحمل کرده ایم و هرگز اجازه نداده ایم که انقلاب اسلامی به خطر بی افتد.

خطیب نماز جمعه فردیس یادآور شد: در حال حاضر کشور شاهد این هستیم دشمن هرگز از دسیسه و دشمنی دست برنمی دارد و سعی دارد با تعلیق برجام، تحریم های شدید تری علیه کشور ایران اتخاذ کند.

ایمانی اظهار داشت: برای ایجاد پیوند میان نسل جوان و دستاوردهای انقلاب باید خدمات و اتفاقات آن دوره را برای جوانان بازگو و تبیین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران تا کنون زحمات بسیاری در راستای رسیدن به اهداف انقلاب و نظام کشیده اند و هرگز از اهداف خود دور نشده اند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.