کد خبر : 103821 | تاریخ انتشار : ۱۶:۵۱:۴۷ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ | تعداد بازدید : 611 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه فردیس؛ حضور مردم در ۲۲ بهمن مشت محکمی در دهان دشمنان انقلاب است

امام جمعه فردیس با اشاره به مشکلات موجود در سطح جامعه گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان نشان خواهند داد که پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند ایستاد

به نقل از فردیسان، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ایمانی، امام جمعه شهرستان فردیس در خطبه های این هفته نماز جمعه فردیس ضمن اشاره به اینکه انجام وظیفه توسط مسئولان موجب می شود امید در جامعه قوت گیرد، اظهار داشت:  این مهم موجب می شود شرایطی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال آن هستند فراهم نشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جمعیت نیم میلیون نفری شهرستان فردیس، افزود: با توجه به نیاز شهرستان فردیس دانشگاه علوم پزشکی مراحل پیگیری ساخت بیمارستان دولتی شهر فردیس را دنبال کرده است.

امام جمعه شهرستان فردیس بیان داشت: پس از تأسیس بیمارستان های خصوصی و دولتی در شهرستان فردیس شاهد فعالیت و ارائه خدمت ۵۰۰ تخت بیمارستانی در این شهر خواهیم بود.

خطیب نماز جمعه شهرستان فردیس با اشاره به اینکه ساخت پروژه بیمارستان دولتی در فردیس از اهمیت بالایی برخوردار است، تأکید کرد: این موضوع موجب نمی شود ساخت دیگر مجموعه ها بی اهمیت باشد و ساخت مصلی فردیس نیز دارای اهمیت است.

ایمانی متذکر شد: در راستای ساخت مصلی فردیس، ۵ میلیارد تومان از شورای شهر کرج برای ساخت پروژه مصلی فردیس جذب کرده ایم که چندی پیش نیز موفق شدیم تأیید لایحه کمک مالی ۲۵۰ میلیون تومانی از شورای شهر کرج را به دست آوریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر بنا نداریم از شورای شهر فردیس کمک مالی اخذ کنیم چرا که فضای امنی د راین مجموعه وجود ندارد.

امام جمعه فردیس با بیان اینکه سالروز اطلاعات سپاه در روز ۲۰ بهمن است، گفت: روز ۲۲ بهمن فرصتی است تا به دشمنان نشان دهیم همواره بر پایه اهداف انقلاب اسلامی ایستاده ایم و فعالیت می کنیم.

خطیب نماز جمعه فردیس یادآور شد: ۳۹ سال از پیروزی انقلاب را پشت سر میگذاریم  که در این مدت حضور مردم و پای کار بودن ملت ایران موجب شد به اهداف خود برسیم.

ایمانی در ادامه با بیان اینکه مردم نجابت به خرج داده اند و ضعف و کاستی های موجود در جامعه از ناحیه مردم نیست، خاطرنشان کرد: وجود مشکلات به دلی عدم انجام درست مسئولان است و باید در روند انجام وظیفه خود تجدید نظر کنند.

وی با بیان اینکه در مسیر انقلاب حرکت خواهیم کرد، اظهار کرد: صدای انقلاب جمهوری اسلامی ایران به گوش جهانیان رسید.

خطیب نماز جمعه فردیس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایجاد وحدت در میان آحاد جامعه تأکید کرد: دشمنان سعی دارند با رسیدن به انسجام در نقش مهم و تأثیرگذار انقلاب اسلامی در دنیا خدشه وارد کنند.

امام جمعه فردیس به هشت سال دفاع مقدس توسط ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن از جنگ نظامی قطع امید کرده است و امروز سعی دارد با جنگ فرهنگی و جنگ نرم در اعتقادات مردم نفوذ کنند و هرزه پویی را در میان مردم رواج دهند.

ایمانی با بیان اینکه باید در صدد رفع مشکلات برآییم، خاطرنشان کرد: مردم ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان نام و انقلاب خواهند زد و نشان می دهند همواره پایبند انقلاب اسلامی ایران خواهند بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.