کد خبر : 103882 | تاریخ انتشار : ۱۶:۱۱:۱۱ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ | تعداد بازدید : 675 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه فردیس: تشیع پیکر شهدا در فردیس حال و هوای شهر را تغییر می دهد

امام جمعه فردیس گفت: تشیع پیکر پاک و مقدس شهدا در شهرستان فردیس موجب می شود حال و هوای مردم شهر نیز عوض شود.

به نقل از فردیسان، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه شهرستان فردیس، با بیان اینکه انسان از خدمت رسانی به دیگران هیچگاه بی نیاز نمی شود، اظهار داشت: باید یاد و خاطره شهدا را زنده نگهداریم و خرسند هستیم که در روز سه شنبه تشییع پیکر ۲ شهید گمنام را به میزبانی این شهرستان خواهیم داشت.
وی با تاکید بر اینکه زنده نگهداشت یاد و خاطره شهدا از شهادت کمتر نیست گفت: روحیه و فرهنگ شهادت باید در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه فردیس تصریح کرد: وجود شهدا مردم را به یاد از خودگذشتگی و ایثار می اندازد و تشییع پیکر شهدا حال و هوای مردم شهر را تغییر خواهد داد.

ایمانی در ادامه با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در شب دوشنبه در این شهرستان، تأکید کرد: باید سعی کنیم در مسیر اهل بیت و معصومین گام برداریم.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع دستندرکاران کنگره سیستان و بلوچستان، گفت: شهادت و ایثار گری رمز موفقیت جامعه اسلامی بوده و در دوره کنون هم شهادت و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت مهم است و عامل پیشرفت کشور به شمار می آید.
خطیب نماز جمعه فردیس در ادامه ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمنان اسلام تبلیغاتی علیه کشور داشتند و می گفتند راهپیمایی این ۲۲بعمن علیه نظام خواهد بود و مردم علیه نظام شعار می دهند که این تصورات شوم آنها خنثی شد.
ایمانی تصریح کرد: آنها از این می ترستند که ایران با اسرائیل هم مرز شده است و در سوریه جنگ به راه انداختند که ایران را در خودش محصور کنند اما جمهوری اسلامی تمام معادلات آنها را بهم ریخته است.
وی با اشاره به دستگیری یک جاسوس در کشور و خودکشی وی، گفت: آن جاسوس شخصی بود که از سازمان سیای آمریکا به خانه ش می آمدند و در نهایت خود را در اوین کشت.

امام جمعه فردیس در پایان خاطرنشان کرد: تمام مردم پشت نظام ایستاده اند و برای موفقیت و استقامت کشور تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.