کد خبر : 103359 | تاریخ انتشار : ۱۱:۴۲:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ | تعداد بازدید : 256 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه فردیس: تقویت قدرت موشکی به اقتدار کشور می افزاید

امام جمعه فردیس در جمع بازنشستگان ایثارگر سپاه فردیس افزایش قدرت و اقتدار کشور را در راستای افزایش قدرت، توان و وبرد موشکی دانست

به نقل از فردیسان، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی، امام جمعه شهرستان فردیس شامگاه دوشنبه در همایش تجلیل از ایثارگران و بازنشستگان سپاه شهرستان فردیس که در این شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه دنیا به قدرت ایران ایمان پیدا کرده است، اظهار داشت: اگر دنیا امروز در سازمان ملل کار ترامپ را بیهوده اعلام می کند و نشان از قدرت و اقتدار ایران است.
وی با اشاره به رسخنان رهبر معظم انقلاب، گفت: امروز شاهد این هستیم که آمریکا به دلیل شکست هایی که در منظقه خورده است، در جایگاهی قرار گرفته است که دنیا در مقابل مواضعشان رای منفی می دهد.
امام جمعه فردیس با بیان اینکه دولت آمریکا در نظر دارد مدیریت خاورمیانه را از آن خود کند، گفت: در حال حاضر تنها مانده است و شاهد این هستیم که مدیریت اصلی خاورمیانه به عهده ایران است.
حجت الاسلام ایمانی به سخنان رئیس سازمان ملل مبنی بر نقض برجام توسط آمریکا اشاره کرد و یادآور شد: دشمن مدعی این است که ایران روح جسم برجام را نقص کرده است در حالی که این حرف کذب بوده و می توان نیت دشمن از بیان این حرف را ایجاد تنش دانست.
وی قدرت ایران را نشانه ای برای عدم موفقیت آمریکا برشمرد و تصریح کرد: موفقیت و قدرت در کشور را مدیون افرادی هستیم که با صبر خود اجازه جنگ همسران و فرزندان خود را در هشت سال دفاع مقدس و مناطق جنگی همچون سوریه دادند.
این مسئول با بیان اینکه بسیاری از بازنشستگان در جبهه مقاومت به جنگ با داعش رفتند و شهید شدند، متذکر شدند: خیرخواهی و ایمان از ویژگی های بارز پاسداران است کاری که خانواده های شهدا انجام دادند قابل مقایسه با هیچ عمل خیری نیست.
حجت الاسلام ایمانی با تأکید بر اینکه یکی از دلایل موفقیت روز افزون کشور این است که برد موشک های ما توسعه پیدا کنند، خاطرنشان کرد: تفکری که معتقد است نرمی مقابل آمریکا موفقیت و پیروزی را به همراه دارد بسیار اشتباه است.
وی عنوان کرد: آمریکایی ها با اصل دین و ایمان ما مشکل دارند آنها می خواهند که ما نباشیم، آنها نمی توانند این مجموعه های فداکار را ببینند یک نقطه امید در ارزش های انقلاب است که این عزیزان دور هم جمع شوند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.