کد خبر : 103743 | تاریخ انتشار : ۱۴:۵۴:۰۷ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ | تعداد بازدید : 404 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه فردیس: نسل جوان برای بدست آوردن موفقیت های علمی، پژوهشی و ورزشی تلاش کنند

امام جمعه فردیس از نسل جوان خواست برای ادامه موفقیت های انقلاب به دستاوردهای علمی، ورزشی و هنری در سطح ملی و فراملی دست پیدا کنند

به نقل از فردیسان، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ایمانی پیش از ظهر امروز در سالروز سی و نهمین جشن انقلاب اسلامی ایران که در مدرسه دخترانه رضوان برگزار شد، اظهار داشت: کشور و مردم ایران پیش از انقلاب زیر سلطه و نظر کشورهای مستکبر همچون آمریکا بودند که در آن دوران هیچ استقلال سیاسی در امور خارجه نیز برای ایران وجود نداشت.
وی افزود: پس از تحمل سال های طولانی طاغوت و ظلم، مردم دیگر توان نیاوردند و سال ۵۷ برای مقابله با حکومت شاهنشاهی قیام کردند و به خیابان ها آمدند.
امام جمعه فردیس تصریح کرد: هدف مردم وجود یک حکومت با رویکرد مردم سالاری دینی بود، که با تحقق حکومت اسلامی ایران به هدف خود رسیدند.
حجت الاسلام والمسلمین ایمانی توضیح داد: دشمن در طول این سال ها بسیار تلاش کرده است که به نظام جمهوری اسلامی ایران خدشه و آسیب وارد کند اما حضور به موقع مردم همواره مقابل این اقدامات را گرفته و به دشمن اجازه پیش روی نداده است.
وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان و نسل سوم و چهارم انقلاب سرمایه های این انقلاب هستند و ما موظف هستیم آرمان های انقلاب و تاریخ آن روزها را برای نسل جوان تبیین کرده و روشن سازیم.
امام جمعه شهرستان فردیس بیان داشت: از جوانان انتظار می رود تمام تلاش و توان خود را در راستای تحقق اهداف انقلاب به کار گیرند چرا که رسیدن به اهداف انقلاب پیروزی، موفقیت و سربلندی کشور را به دنبال خواهد داشت.
حجت الاسلام والمسلمین ایمانی در پایان خاطرنشان کرد: نسل جوان با موفقیت در عرصه های مختلف علمی ،ورزشی و هنری شرایطی را فراهم خواهند آورند تا موفقیت بیشتری برای کشور و انقلاب به ثمر بنشیند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.