کد خبر : 103515 | تاریخ انتشار : ۱۷:۰۵:۰۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ | تعداد بازدید : 269 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه فردیس: شورای شهر نظارت بر کار شهردار را جایگزین دخالت کند / انتخاب مهره های شهردای وظیفه شهردار است

امام جمعه فردیس از شورای شهر فردیس خواستار شد که به وظیفه خود عمل کنند و در کار شهردار فدریس دخالت نکنند بلکه نظارت را بر امور اجرایی داشته باشند

به نقل از فردیسان، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی، امام جمعه شهرستان فردیس در خطبه های نماز جمعه این هفته فردیس که در مصلی امام خمینی (ره) با حضور آحاد مردمی و مسئولان شهرستان برگزار شد، ضمن دعوت خود و نمازگران به تقوای الهی اظهار داشت: وجود امنیت در سطح کشور را مدیون نیروهای نظامی و امنیتی هستیم.
وی افزود: طی این مدت شهرستان فردیس از هر آشوب و تنشی به دور بود این مهم را مدیون مردم هوشیار شهر فردیس، مشکین دشت و فرخ آباد هستیم.
امام جمعه شهرستان فردیس در ادامه به وجود مشکلا ت در شهر فردیس اشاره کرد و یادآور شد: در برخی از موارد شاهد این هستیم که شورای دخالت در کار شهردار جایگزین نظارت بر کار وی کرده است و ادامه این روند موجب می شود که در انجام کار ها با مشکل مواجه شویم.
خطیب نماز جمعه فردیس تأکید کرد: اعضای شورای شهر فردیس با اجماع نظر خود شهردار را انتخاب کردند و روند فعالیت شهردار را اگر چه خوب یا بد باشد به پای اعضای شورای شهر فردیس نوشته می شود.
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی بیان داشت: از اعضای شورای شهر می خواهیم که برای رسیدگی به مطالبات مردم فردیس شهردار را همراهی کنند و ما موفقیت و عدم موفقیت شهردار را پای شورای شهر خواهیم گذاشت.
وی خطاب به شورای شهر فردیس، متذکر شد: اجازه دهید مهره های مدیریت در شهرداری فردیس توسط خود شهردار چیده شود و در این رابطه دخالتی نداشته باشید.
امام جمعه فردیس اجرایی شدن مسائل مربوط به مدیریت شهری را در گروه سرکار آمدن مهره های مدیریت در بخش های مختلف شهرداری فردیس دانست و تصریح کرد: ابلاغیه مهره های مدیریت بخش های مختلف در شهرداری فردیس زده شده و اگر شورا اجازه ندهد کار به سرعت بیشتری پیش رود کارهای شهر ناقص می ماند.
وی با اشاره به اینکه بودجه فردیس در حال ابلاغ است، گفت: اگر مدیران شهرداری سرکار نباشند هیچ کاری از پیش نخواهیم برد و مهلت چهار ساله خود را از دست می دهیم.
خطیب نماز جمعه شهرستان فردیس با بیان اینکه اعضای شورای شهر از جنجال آفرینی و تفرقه اجتناب کنند، عنوان کرد: اعضای شورا شهر جوری رفتار نکنند که همچون دوره نخست شورای شهر تهران به منحل شدن شورا منجر شود.
حجت السلام و المسلمین ایمانی گفت: هر کم کاری در مدیریت شهری فردیس به مردم آسیب می رسانند و مردم این آسیب را از چشم اعضای شورای می بینند.
وی اضافه کرد: فرمانداری جدید فردیس باید مشکلات را رفع کند و همچنین مسئولان شهر فردیس گره گشا باشند نه این خود به یک مشکل برای شهر تبدیل شوند .
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.