کد خبر : 102343 | تاریخ انتشار : ۱۲:۰۳:۲۹ ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ | تعداد بازدید : 1,057 بازدید | تعداد نظرات : ۰

در آئین افتتاح مرکز پلیس فتا شهرستان فردیس مطرح شد:

انهدام باند کلاهبرداری اینترنتی در شهرستان فردیس / رسیدگی به ۳۲۹ پرونده در فضای مجازی

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: این باند کلاهبرداری شش نفره با گذاشتن لوازم خانگی در برنامه دیوارو اقدام به فروش آنها، از شهروندان بیعانه دریافت می کردند و با این کار بیش از ۴۲ میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کردند.

به نقل از فردیسان، ساختمان پلیس فتا شهرستان فردیس پیش از ظهر امروز (چهارشنبه)در کلانتری شهرک وحدت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، افتتاح شد.

سرهنگ  محمد کریم بیات جانشین فرمانده انتظامی استان البرز در ائین افتتاح مرکز پلیش فتا شهرستان فردیس ضمن تبریک هفته ناجا، به اهمیت نظارت فضای مجازی اشاره کرد و گفت: در حال حاضرآموزش  استفاده درست از فضای مجازی به شهروندان بیش از پیش اهمیت دارد.

 جانشین فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه با بیان اینکه برقراری امنیت کشور به عهده نیروی انتظامی می باشد، عنوان داشت: امید داریم با آغاز به کار نیروهای پلیس فتا در ساختمان جدید و تجهیزات کامل، شاهد پیشرفت روز افزون پلیس باشیم.

وی با بیان اینکه آموزش پیشگیری از جرائم در دستور کار پلیس قرار دارد، اظهار داشت: پلیس البرز نظارت ویژه ای بر شهرستان فردیس دارد زیرا این شهرستان یکی از پرجمعیت ترین شهرستان های کشور با قومیت های مختلف است .

وی به انهدام باند کلاهبرداری توسط نیروهای پلیس فتا شهرستان فردیس اشاره کرد و گفت: این باند کلاهبرداری شش نفره با گذاشتن لوازم خانگی در برنامه دیوارو اقدام به فروش آنها، از شهروندان بیعانه دریافت می کردند و با این کار بیش از ۴۲ میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه حدود ۶۰ نفر از شهروندان برای این کلاهبرداری به پلیس فتا مراجعه کرده اند، خاطرنشان کرد: پیش بینی می کنمی تعداد مراجعات به پلیس در این موضوع افزایش یابد.

در ادامه برنامه سرهنگ ایوب احمدی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از ۳۲۹ پرونده در فضای مجازی خبر داد و گفت: این پرونده ها به همت پلیس فتا شهرستان فردیس به سرانجام رسیده است و این آمار نشان دهنده اهمیت توجه و نظارت به فضای مجازی است.

وی در ادامه از وجود ۱۸۵ پرونده اقتصادی در فردیس خبر داد و گفت: تسریع عملکرد پلیس به همکاری شهروندان بسته است به همین منظور از شهروندان می خواهیم تا با پلیس همکاری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان با بیان اینکه ارتقاء سطح فرهنگ عمومی از مهمترین اقدامات پلیس است، خاطرنشان کرد: آموزش دانش آموزان یکی از اقدامات پلیس برای آرتقاء سطح فرهنگ عمومی است.

انتهای پیام/جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.