کد خبر : 100927 | تاریخ انتشار : ۰۸:۳۶:۱۱ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ | تعداد بازدید : 1,006 بازدید | تعداد نظرات : ۰

منتخب شورای شهر فردیس خبر داد :

بررسی امتداد خط ۲ قطار شهری به شهرستان فردیس

مجتبی قاسمی: عملیات ساخت قطار شهری خط ۲ مترو از محدوده میدان خوارزمی تا میدان شهید سلطانی آغاز شده است و در حال انجام است و طبق مطالعات و بررسی‌های انجام شده ادامه طرح تا سه راه مارلیک نیز در دستور کار قرار گرفته است

مجتبی قاسمی منتخب اولین دوره شورای شهر فردیس روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار فردیسان، اظهار داشت: طی جلسات برگزار شده تصمیماتی در رابطه با بهبود شرایط فردیس انجام شده است که ازجمله این تصمیمات می‌توان به تجدید نظر در بررسی محدوده تقسیمات شهری فردیس اشاره کرد.

 

وی با بیان اینکه چارت شورا و شهرداری مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: در نظر داریم با انجام رایزنی‌ها و ایجاد شرایط مناسب در شهرستان، قدرت تصمیم گیری را از شهرداری کرج به شهرداری مرکزی فردیس انتقال دهیم تا بتوانیم در راستای امور شهری موثرتر عمل نماییم.

 

عضو شورای شهر فردیس در ادامه به پروژه در حال ساخت خط ۲ قطار شهری اشاره کرد و گفت: در نظر داریم قطار شهری را تا شهرستان فردیس ادامه دهیم و ادامه طرح خط ۲ مترو را به سمت سه راه مارلیک، اجرایی کنیم.

 

قاسمی در رابطه با انجام عملیات طرح مذکور افزود: عملیات ساخت قطار شهری خط ۲ مترو از محدوده میدان خوارزمی تا میدان شهید سلطانی آغاز شده است و در حال انجام است و طبق مطالعات و بررسی‌های انجام شده ادامه طرح تا سه راه مارلیک نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی به برگزاری جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان قطار شهری کرج اشاره کرد و گفت:  طی این نشست مقرر شد در خصوص ادامه این طرح تا محدوده شهرستان فردیس اقدامات لازم انجام شود.

 

عضو شورای شهر شهرداری فردیس در پایان با تأکید بر اینکه اعتبار لازم برای اجرای طرح سنگین خواهد بود، تصریح کرد: بازدید میدانی از خط ۲ مترو توسط اعضای شورای شهر فردیس انجام شده است و مذاکرات در راستای ادامه این طرح در دستور کار قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.