کد خبر : 103688 | تاریخ انتشار : ۱۵:۵۶:۰۳ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ | تعداد بازدید : 234 بازدید | تعداد نظرات : ۰

برنامه های دهه فجر فردیس اعلام شد

طی نشستی با حضور مسئولان شهری برنامه های دهه فجر در شهرستان فردیس اعلام شد

 

به نقل از فردیسان، ظهر امروز نشست برنامه ریزی برنامه های دهه فجر شهرستان فردیس در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر با حضور مسئولان فردیس برگزار شد.

در این نشست عمده برنامه های اجرایی شهر برنامه ریزی شد و علاوه بر مشخص شدن وظیفه هر ارگان مقرر شد دستگاه هایی اجرایی در راستای هرچه باشکوه تر برگزار کردن برنامه های دهه فجر اقدام کنند.

طی این نشست مقرر شد تمامی صنوف و مغازه داران در سطح شهرستان یک بنر به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در ویترین مغازه خود قرار دهند.

همچنین مقرر شد جشن های دهه فجر در میان آحاد مردم در حوزه محلات، مساجد و مکان هایی با حضور حداکثری مردم برگزار شود.

گفتنی است از دیگر مصوبات این نشست برگزاری برنامه های دهه فجر با رنگ و بوی فاطمی در شهر فاطمی شهدای اقتدار فردیس است چرا که دهه فجر با ایام فاطمیه مصادف شده است.

محدرضا فلاح نژاد معاون سیاسی و انتظامی شهرستان فردیس در این رابطه با بیان اینکه نباید با ایجاد مراسم جشن نارضایتی مردم را به وجود آوریم، اظهار داشت: لازم است برای بهبود شرایط کشور همه افراد با همدلی و همکاری تلاش کنند.

وی افزود: مناسبت هایی را که در تقویم نامگذاری شده است باید به نحوی گرامی بداریم تا در فهنگ جامعه نهادینه شود برای مثال روز هوای پاک که به داشتن هوای پاک اشاره دارد نباید تنها یک روز مورد توجه قرار گیرد بلکه در طول عمر یک شخص قابل اهمیت است.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری فردیس یادآور شد: متاسفانه بودجه کاملی در شهر فردی وجود ندارد و از همین رو موظف هستیم برنامه های دیگری را جایگزی برنامه افتتاحیه دهه فجر در فردیس باشیم.

در ادامه این نشست داود عزیزی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس بیان داشت: با توجه به تعدد برنامه های دهه فجر توسط اداره ورزش و جوانان برنامه های اداره ورزش و جوانان از هفته گذشته آغاز شده است.

وی افزود: تعدد مسابقات ورزشی در سطح شهرستان و استان و برگزاری همایش های پیاده روی از جمله برنامه هایی است که در دستور کار اداره ورزش و جوانان قرار گرفته است.

همچنین اسفندیار قارلقی رئیس صنعت ،معدن تجارت شهرستان فردیس در رابطه با برنامه های این ارگان گفت: طبق صنوات گذشته واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی سطح شهر و اتحادیه ها آذین بندی خواهند شد.

وی با بیان اینکه در یک روز معین تمام اتحادیه ها زمان خود را صرف گلباران کردن مزار شهدا خواهند کرد، گفت: در نظر داریم پنج بخش از شهرک های صنعتی شهرستان فردیس توسعه یابد.

این مسئول خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل مشکلات زیست محیطی نمی توانیم شهرک صنعتی جدید در شهر ایجاد کنیم و در راستای توسعه شهرک های صنعتی اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.