کد خبر : 103391 | تاریخ انتشار : ۰۰:۳۰:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ | تعداد بازدید : 205 بازدید | تعداد نظرات : ۰

برپایی کلاس آموزشی برای کم توجه ها به حجاب اسلامی

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت این مطلب را که نیروی انتظامی کسانی را که حجاب اسلامی را رعایت نمی کنند، بازداشت نخواهد کرد، تکذیب کرد.

به نقل از فردیسان، به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، طی اطلاعیه ای ضمن تکذیب خبری تحت عنوان “نیروی انتظامی کسانی را که حجاب اسلامی را رعایت نمی کنند، بازداشت نخواهد کرد” که به نقل از فرمانده انتظامی تهران بزرگ در برخی از خبرگزاری ها، منتشر شده بود، اعلام می دارد: پلیس با رویکردی فرهنگی و با برخورد ایجابی و آموزشی به شکل محترمانه ای همواره با این دسته از افراد رفتار نموده و ضمن این که پرونده ای در این خصوص برای آنها تشکیل نمی شود، برای آنها کلاس های آموزشی و اصلاح رفتار برگزار می کند.
همچنین، ضرورت دارد، شهروندان محترم جهت حضور در سطح جامعه به خصوص اماکن عمومی ضمن رعایت حجاب اسلامی به قوانین و حقوق شهروندی نیز احترام گذاشته و از پوششی منطبق با حجاب اسلامی و ایرانی استفاده نمایند.
پلیس همواره خود را خدمتگزار مردم می داند و با تلاش شبانه روزی سعی در برقراری آرامش و آسایش شهروندان دارد و هرگز اجازه نخواهد داد کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازد.
انتهای پیام/

برجسب ها » , ,

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.