کد خبر : 102103 | تاریخ انتشار : ۰۸:۴۵:۵۵ ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ | تعداد بازدید : 1,005 بازدید | تعداد نظرات : ۰

رئیس اداره ورزش و‌جوانان فردیس :

برگزاری مراسم عزاداری در باشگاه‌ها ممنوع/ ۷۵ درصد از باشگاه های فردیس دارای مجوز هستند

داود عزیزی :با افرادی که اقدام به برگزاری مراسم عزاداری در مکان های ورزشی و باشگاه کرده باشند به صورت جدی و قانونی برخورد خواهد شد

داود عزیزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس صبح امروز (دوشنبه) در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان، با تسلیت فرا رسیدن ایام محرم و عزای حسینی گفت: توسعه ورزش پهلوانی نقش بسزایی در بهبود و ارتقاء فرهنگ جامعه خواهد داشت.

وی افزود: افزایش تعداد باشگاه ها در سطح شهرستان افزایش ورزشکاران را به دنبال خواهد داشت که به نفع شهرستان خواهد بود.

عزیزی تصریح‌ کرد: با توجه به حضور قهرمانان استانی و کشوری در فردیس این شهرستان از ظرفیت و‌پتانسیل ورزشی بالایی برخوردار است و باید به این مهم توجه ویژه شود.

وی در ادامه با بیان اینکه بیش از ۷۵ درصد باشگاه‌های سطح شهرستان دارای مجوز هستند گفت: سایر باشگاه ها در حال اخذ مجوز و گذراندن مراحل قانونی هستند.

عزیزی در ادامه با اشاره به اینکه چندین مورد شکایت در رابطه با برگزاری مراسم عزاداری در شهرستان شده است ، افزود: در حال بررسی و پیگیری هستیم و هیچ باشگاهی اجازه ی برگزاری مراسم را در مکان های ورزشی ندارد.

وی بیان داشت: به دلیل عواقب و خطراتی که این مسئله شهروندان را تهدید می‌کند با افرادی که اقدام به برگزاری مراسم عزاداری در مکان ورزشی و باشگاه کرده باشند به صورت جدی و قانونی برخورد خواهد شد.

عزیزی در پایان افزود: به زودی با تخصیص بودجه کافی از محل توازن و بودجه مصوبه دولتی پروژه های در دست ساخت شهرستان فردیس به اتمام خواهد رسید.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.