کد خبر : 103722 | تاریخ انتشار : ۱۴:۳۳:۳۸ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ | تعداد بازدید : 306 بازدید | تعداد نظرات : ۰

به مناسبت دهه فجر در فردیس؛ دو مدرسه در شهرک بعثت و ابراهیم آباد کلنگ زنی می شود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرج و شهرستان فردیس از کلنگ زنی دو مدرسه به مناسب دهه فجر، در شهرک بعثت و ابراهیم آباد مشکین دشت خبر داد

فرشته فهمیده مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو کرج، پیش از ظهر امروز (شنبه) در گفت و گو با پایگاه تحلیلی فردیسان در رابطه با برنامه هایی که به مناسبت دهه فجر در دستور کار این اداره قرار گرفته است، اظهار داشت: با هدف حفظ ارزش های انقلاب تمام سعی خود را برای راه اندازی برنامه های خود و ایجاد نشاط در میان دانش آموزان داشته ایم.
وی افزود: در این میان گلبانگ انقلاب اسلامی در سطح ۱۹۵ مدرسه دولتی و ۱۸۲ مدرسه غیردولتی به صدا در خواهد آمد.
این مسئول بیان داشت: هماییش هایی در قالب خانواده متعهد با هدف ایجاد امنیت در خانواده و در راستای توسعه فرهنگ نماز و تربیت جوان متدین برگزار خواهد شد.
مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو کرج، یادآور شد: طی هفته گذشته جشن تکلیف دختران دانش آموز ۹ ساله به نحو احسن برگزار شد و دانش آموزان دختر جشن بندگی خود را گرفتند.
فهمیده تصریح کرد: از جمله سایر برنامه های دهه فجر در آموزش و پروش ناحیه دو و شهرستان فردیس مدرسه خیر ساز بعثت با حضور میئولان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد و کلنگ زنی زمین مدرسه همجوار این مدرسه به زمنی خواهد خورد.
وی در ادامه توضیح داد: برپایی نمایشگاه هایی با هنر دست دانش آموزان و برگزاری مسابقاتی همچون ترسیم نقاشی انقلاب از جمله سایر برنامه های آموزش و پرورش است.
مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو کرج با بیان اینکه برپایی مسابقات انشاء نویسی با موضوع دهه فجر و بهار انقلابی نیز در دستور ار قرار دارد، خاطرنشان کرد: یک مدرسه نیز در ابراهیم آباد مشکین دشت کلنگ زنی خواهد شد.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.