کد خبر : 102717 | تاریخ انتشار : ۱۴:۴۱:۱۶ ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ | تعداد بازدید : 1,069 بازدید | تعداد نظرات : ۰

در تجمع بسیجیان شهرستان فردیس مطرح شد:

تحقق وعده صادق قدرت جبهه مقاومت را به جهانیان ثابت کرد/ صندوق های قرض الحسنه ویژه محلات فردیس راه‌اندازی خواهد داشت

همزمان با هفته بسیج پیش از ظهر امروز (جمعه) سوم آذر ماه اجتماع برزگ بسیجیان شهر فاطمی فردیس با حضور فرمانده سپاه شهرستان فردیس و رده های مقاومت بسیج در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش فردیسان، همزمان با هفته بسیج پیش از ظهر امروز (جمعه) سوم آذر ماه اجتماع برزگ بسیجیان شهر فاطمی فردیس با حضور فرمانده سپاه شهرستان فردیس و رده های مقاومت بسیج در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

علی لشگری فرمانده سپاه شهرستان فردیس در خطبه های پیش از نماز این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: پیروزی بر داعش و رسیدن به وعده صادق قدرت جبهه مقاومت را به جهانیان اثبات کرد.

وی افزود: در هفته بسیج در نظر داریم برنامه هایی در راستای معرفی فعالیت های بسیج به شهروندان فردیسی ارائه دهیم.

فرمانده ناحیه امام رضا (ع)، گفت: شعار محوری هفته بسیج در سال جاری ” بسیج مظهر مردم سالاری دینی” است.

وی در این رابطه افزود: لازم است با نهادینه کردن تفکر بسیجی و‌جهادی در جامعه به ارتقاء فرهنگ بسیجی کمک کنیم و سعی کنیم در این هفته عمده فعالیت نیروهای بسیجی به آحاد مردم معرفی شود.

لشگری با بیان اینکه لازم است به قشر محروم نگاه ویژه شود، عنوان کرد: ارائه میز خدمت در سطح مناطق محروم شهرستان فردیس به انجام خواهد رسید.

وی گفت: لازم‌است مردم شهر به راحتی با مسئولان ارتباط برقرار کنند و در راستای تحقق این مهم روزی را در نظر خواهیم گرفت تا مردم و‌مسئولان خدمات رسان در. مساجد سطح شهرستان دیدار داشته باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: صندوق های قرض الحسنه ویژه محلات فردیس راه‌اندازی خواهد داشت که بسیج شهرستان در تسهیل این برنامه کمک خواهد کرد.

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) فردیس بیان داشت: طرح کرامت دو در مناطقی به اجرا خواهد رسید که در معرض آسیب‌ های اجتماعی قرار دارند.

به گفته لشگری راه‌اندازی شورای امر به معروف و نهر از منکر، خاص و ویژه محلات از سایر برنامه‌های است که با افکار هفته بسیج در فردیس به انجام می‌رسد.

این برنامه با قرائت قرآن و شعار لبیک یا خامنه ای ،اجرای آهنگین بهرام شهباری و اجرای مدیحه سرایی از بخش های متنوع و قابل توجهی بود که در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان فردیس اجرا شد.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.