کد خبر : 102353 | تاریخ انتشار : ۰۹:۱۰:۳۶ ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ | تعداد بازدید : 1,015 بازدید | تعداد نظرات : ۰

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردیس خبر داد:

تشکیل ۲۴۲۱ پرونده تخلف صنفی در فردیس/ پلمپ مراکز عرضه قلیان فاقد مجوز در دستور کار پلیس

سرهنگ ایوب احمدی : سال گذشته دو هزار و ۴۲۱ پرونده تخلف صنفی در فردیس تشکیل شده است  و به اداره اماکن استان البرزارسال شده است

سرهنگ ایوب احمدی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس صبح امروز (پنج شنبه) در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان اظهار داشت: سال گذشته دو هزار و ۴۲۱ پرونده تخلف صنفی در فردیس تشکیل شده است  و به اداره اماکن استان البرزارسال شده است.

وی در ادامه بیان داشت: پایش تصویری در فردیس موجب تسهیل کار پلیس در کنترل امنیت و نظم اجتماعی بر شهر خواهد شد و امیدواریم این امر هرچه زودتر در فردیس فراهم شود.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس ضمن تاکید بر حفظ تعامل میان اتحادیه ها با پلیس تعامل یادآور شد: طبق درخواست شبکه بهداشت و اتحادیه ها،  پلیس اقدام به پلمپ مراکز عرضه قلیان فاقد مجوز است .

سرهنگ احمدی در ادامه از برگزاری ۵۰ برنامه در هفته نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد:.در هفته نیروی انتظامی برنامه های زیادی در دستور کار پلیس قرار گرفت که‌ در راستای ایجاد تعامل بیشتر با مردم بود.

فرمانده انتظامی فردیس در پایان خاطر نشان کرد: ایجاد امنیت و آرامش میان جمعیت بالای فردیس و پلیس تنها با تعامل و‌ همدلی میسر خواهد بود. واین اقدام با کمک اصناف صورت می گیرد چرا که اصناف و اتحادیه ها نقش مهمی در حفظ آرامش شهر دارند.

انتهای پیام/جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.