کد خبر : 101884 | تاریخ انتشار : ۱۴:۰۴:۳۸ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ | تعداد بازدید : 1,925 بازدید | تعداد نظرات : ۰

پیش از ظهر امروز :

نخستین فرهنگسرای روستای فرخ آباد زیبادشت به بهره برداری رسید + عکس

فرهنگسرای فردوسی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،فرماندار فردیس و سایر مسئولین شهری در فرخ اباد زیبادشت افتتاح شد

به نقل از فردیسان، نخستین فرهنگسرای روستای فرخ آباد زیبادشت صبح امروز( دوشنبه) به همت بخش خصوصی و خیرین به بهره داری رسید.
گفتنی است این بنا با متراژ ۱۷۰۰ متر مربع ساخته شده است که در راستای رسیدگی به مسائل فرهنگی و آموزشی در این روستا فعالیت خواهد کرد.
حمید احدی، سرپرست فرمانداری شهرستان فردیس در حاشیه ی این افتتاحیه ضمن تشکر از خیر سازنده فرهنگسرا (پورکاشانی)، اظهار داشت: امیدوار هستیم به کمک اعضای شورای شهر بتوانیم روستای زیبای فرخ آباد و زیبادشت را زیباتر کنیم و شرایط این روستا را بهبود بخشیم.
وی افزود: این فرهنگسرا به همت بخش خصوصی و خیرین پورکاشانی ساخته شده است که از حمایت مسئولان استانی و شهرستانی برخوردار خواهد شد و مطمئن هستیم به طور قطع در بهبود شرایط فرهنگی روستا تأثیرگذار خواهد بود.
سرپرست فرمانداری فردیس خاطر نشان کرد: این مجموعه به اسم حکیم فردوسی نامگذاری شده است که فرهنگ و زبان فارسی را مدیون و مرهون این حکیم و عالم هستیم که به یادگار از این شخصیت داریم.
احدی در پایان با اشاره به اینکه نسل جدید باید قدردان امنیت و فرهنگ کشور باشند، تصریح کرد: نسل جدید باید در راستای بزرگداشت فرهنگ کشور اقدام کنند و به درستی از ظرفیت در جامعه استفاده کنند و به یاری مسئولان بیایند.
عیلی خیلدار، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد نیز در ادامه برنامه تصریح کرد: رسیدگی به امر فرهنگ در جامعه بزهکاری و آسیب های اجتماعی را کاهش میدهد.
وی افزود: برای توسعه فرهنگ و هنر لازم است به سمت بخش خصوصی برویم و از صاحبان فکر و خلاقیت کمک بگیریم.
مدیر کل ارشاد البرز در پایان ضمن اشاره به مظلومیت مردم میانمار و محکوم کردن دولت این منطقه خاطر نشان کرد: تمامی جوانان در فضای مجازی موظف با نوشتن بیانیه و فرهنگسازی در راستای مقابله با این دولت ظالم بپردازند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.