کد خبر : 8858 | تاریخ انتشار : ۱۲:۲۶:۴۱ ۱۳۹۳/۰۱/۲۸ | تعداد بازدید : 6,675 بازدید | تعداد نظرات : ۰

تمرینات آماده سازی بزرگترین تیم تاپ آکروبات کشور در شهرستان فردیس آغاز شد

سرمربی تیم تاپ آکروبات از آغاز تمرینات آماده سازی و بدنسازی بزرگترین تیم تاپ آکروبات کشور در سالن ورزشی شهدای رزکان شهرستان فردیس برای حضوری قدرتمند برای انتخابی تیم ملی در جزیره کیش خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی “فردیسان“:

SAM_0133

“فرزاد مروی” سرمربی تیم تاپ آکروبات استان البرز روز پنج شنبه در مصاحبه با خبرنگار ما گفت:

تیم ویولت نوآ استان البرز متشکل از ۱۶ نفر از ورزشکاران منتخب این رشته می باشد که تمرینات آماده سازی خود را جهت انتخابی کشوری برای مسابقات جهانی که قرار است اردیبهشت ماه در جزیره کیش برگزار شود در سالن فرهنگی ورزشی رزکان شهرستان فردیس آغاز کرده اند.

SAM_0157

رشته تاپ آکروبات تلفیقی از  free running و رشته رزمی می باشد این ورزش بدلیل هیجان و خلاقیتی که در حرکات نمایشی خود دارد در بین جوانان و نوجوانان از وجه خوبی برخوردار می باشد.

این رشته  زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی می باشد.

SAM_0156 - Copy

“محسن روشندل” یکی از اعضای تیم ویولت نوآ گفت:رشته تاپ آکروبات یکی از رشته هایی است که انعطاف بدنی بالایی برای انجام حرکات نمایشی نیاز دارد و من این ورزش را به همه جوانان و نوجوانان پیشنهاد میکنم.

“فربد مروی” یکی دیگر از اعضای تیم ویولت نوآ گفت: من ۱۹ سال سن دارم و حدودا یکسال است که در این رشته رزمی فعالیت میکنم. این رشته رزمی باعث افزایش توان جسمی ، روحی و احساس شادابی در انسان میشود و از همه میخوام که به ورزش رو بیارن تا بدنی سالم و شاداب داشته باشند.

“مهرداد پیری” یکی از مربیان این رشته افزود:از مسئولین ورزشی استان البرز میخواهم که توجه بیشتری نسبت به مقوله ورزش و گسترش  آن در سطح جامعه داشته باشند تا شاهد جامعه ای پویا و سالم باشیم.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.