کد خبر : 103983 | تاریخ انتشار : ۰۸:۱۸:۲۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ | تعداد بازدید : 14,814 بازدید | تعداد نظرات : ۰

حضور جوانان در میادین ورزشی از شدت آسیب های اجتماعی می کاهد

اگر جوانان را به سمت رشته های مختلف ورزشی سوق دهیم به طور قطعی می توانیم اقداماتی را فراهم سازیم تا از شدت آسیب های اجتماعی کاسته شود

به نقل از فردیسان، ابوالفضل اینانلو عصر شنبه در نشست هیئت های ورزشی شهرستان فردیس، با بیان اینکه شهرستان فردیس ورزشکاران بسیاری را در خود جای داده است، اظهار کرد: ورزش فعالیتی پسندیده است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به انجام آن تاکید کرده اند.

وی با بیان اینکه هرچه در رابطه با ورزش هزینه کنیم، سرمایه گذاری است، عنوان کرد: جذب جوانان برای فعالیت در حوزه ورزش لازمه توسعه و پیشرفت است.

فرماندار فردیس با تاکید بر اینکه ورزش باید در برنامه کاری همگان قرار گیرد، گفت: امیدواریم بتوانیم در زمینه ورزش اقدام کنیم و جامعه را از ناهنجاری های اجتماعی دور کنیم.

وی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مقوله ورزش در شهرستان فردیس و استان البرز، خاطرنشان کرد: ورزش و جوانان استان البرز توانسته است افتخارات فراوانی را برای کشور کسب کند‌.

اینانلو با بیان اینکه اگر جوانان را به ورزش جذب نکنیم، قطعا ناهنجاری های اجتماعی آنها را جذب می کنند، اضافه کرد: فرمانداری شهرستان فردیس از هیچ کمکی به امر ورزش دریغ نمی کند.

وی با اشاره به کمبود سرانه های ورزشی شهرستان فردیس، گفت: سامان دادن ساختمان ورزش و جوانان شهرستان فردیس و ایجاد امکانات ورزشی در برنامه های سال آینده این شهرستان است در این راستا از شورا و شهرداری این شهر خواست تا همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.