کد خبر : 102710 | تاریخ انتشار : ۰۹:۰۲:۰۹ ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ | تعداد بازدید : 1,113 بازدید | تعداد نظرات : ۰

همزمان با هفته بسیج :

خدمات رایگان خودرو به شهروندان فردیسی ارائه می شود

فرمانده بسیج اصناف شهرستان فردیس:خدمات رایگان با هماهنگی اتحادیه تعمیرکاران به شهروندان و عموم مردم در بلوار تندرستی و ایستگاه بازدید رایگان خودرو است.

کولیوند فرمانده بسیج اصناف شهرستان فردیس، صبح امروز (چهارشنبه) در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان از برگزاری برنامه‌های متنوع در هفته بسیج خبر داد و گفت: در ماه ربیع الاول که مقارن هفته بسیج شده است توجه به مقام خانواده شهدا از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع همواره در دستور کار اقشار مختلف بسیج قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه تجلیل و سرکشی از خانواده شهدا در هفته بسیج توسط بسیجیان اصناف فردیس انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: گلباران مزار شهدای از دیگر برنامه‌های است که به انجام خواهد رسید.

کولیوند در ادامه با تأکید براینکه زنده نگهداشتن یاد و‌خاطره شهدا و هشت سال دفاع مقدس بسیار پر اهمیت است، بیان داشت: خاطره گویی دوران دفاع مقدس انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: سعی داریم با اجرای برنامه های متنوع و تأثیرگذار نقش بسیج در جامعه را به تصویر بکشیم.

فرمانده بسیج اصناف فردیس در ادامه به حضور یکپارچه بسیجیان حوزه اصناف در نماز عبادی سیاسی جمعه اشاره کرد و گفت: وجود اتحاد و‌روحیه جهادی از جمله مواردی است که موفقیت بسیجیان را به همراه داشته است.

کولیوند عنوان کرد: از دیگر اقداماتی که به انجام خواهد رسید، خدمات رایگان با هماهنگی اتحادیه تعمیرکاران به شهروندان و عموم مردم در بلوار تندرستی و ایستگاه بازدید رایگان خودرو است.

وی در پایان از اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی در پایگاه ها بسیج سطح شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.