کد خبر : 103378 | تاریخ انتشار : ۱۴:۲۰:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ | تعداد بازدید : 225 بازدید | تعداد نظرات : ۰

درخواست استیضاح وزیر کار تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد+ محورهای استیضاح

رئیس کمیسیون اجتماعی از تقدیم درخواست استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.

عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در جلسه امروز کمیسیون، درخواست ۳۴ نفر از نمایندگان برای استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.
وی ادامه داد: مقصودی نماینده مردم سبزوار که به نمایندگی از وکلای دیگر در این جلسه حضور داشت، از توضیحات ربیعی قانع نشد لذا درخواست استیضاح وزیر کار به هیئت رئیسه مجلس ارسال شد.
نماینده مردم شیروان همچنین تصریح کرد: سوال نادری از وزیر کار هم در این جلسه بررسی شد .
عزیزی تاکید کرد: سوال نادری در واقع منطقه‌ای و درباره احداث یک درمانگاه بود که به ربیعی یک ماه فرصت داده شد تا به این مشکل رسیدگی کند.
همچنین محمد وحدتی عضو کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم بستان آباد در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح محورهای این استیضاح اظهار کرد: آقای مقصودی درباره مدیریت ضعیف شستا، استاندارد نبودن فعالیت ها و عملکردهای وزرات کار، تعاونی ها و سازمان فنی و حرفه ای و همچنین فعال نبودن این وزراتخانه در زمینه ایجاد اشتغالزایی و رفع بیکاری سوالاتی کردند.
وی افزود: نماینده سوال کننده از توضیحات و پاسخ وزیر درباره سوال های مذکور قانع نشدند و درخواست استیضاح به هیئت رئیسه ارسال شد.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.