کد خبر : 103642 | تاریخ انتشار : ۱۲:۱۶:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ | تعداد بازدید : 236 بازدید | تعداد نظرات : ۰

در دیدار مردمی مطرح شد؛ ساخت هتل بیمارستان در منطقه سرحدآباد / صدور پروانه ساخت هتل پنج ستاره در این منطقه

شهردار فردیس از ساخت هتل بیمارستان و هنل پنج ستاره به کمک بخش خصوصی در منطقه سرحدآباد خبر داد

به نقل از فردیسان شامگاه چهارشنبه نشستی میان مردم منطقه سرحدآباد با حضور امام جمعه، نماینده پلیس آگاهی و شهردار شهرستان فردیس در محل مسجد امام علی (ع) برگزار شد و با استقبال خوب مردم این منطقه همراه شد.

این نشست به منظور رسیدگی به خواسته ها و مطالبات مردم همچنین رفع مشکلات موجود در این منطقه برگزار شد و مردم درخواست ها و مشکلات خود را به صورت مستقیم به مردم رساندند.

منوچهر غفاری شهردار فردیس، در این نشست با اشاره به شرایط منطقه سرحدآباد اظهار داشت: این شهر از مناطق قدیمی شهر فردیس است که به دلیل سو مدیریتی مردم، ساکنین و مسئولان شهری بسیاری از ظرفیت های این منطقه تخریب شد.

وی با بیان اینکه بسیاری از ظرفیت های این شهرستان به تهدید تبدیل شده است  باید به آن رسیدگی شود، افزود: می توان از وجود گلزار شهدا در این منطقه استفاده کرد و از ظرفیت معنوی سرحدآباد نهایت بهره را ببریم.

شهردار فردیس یادآور شد: بخش های خصوصی در نظر دارند در منطقه سرحدآباد سرمایه گذاری کنند و مجموعه های فرهنگی، اجتماعی، اقامتی و ورزشی ساخته خواهد شد و استارت عملیات ساخت این مجموعه ها به زودی آغاز خواهد شد.

غفاری در پایان با بیان اینکه ساخت این مجموعه ها با ارتقاء شرایط فرهنگی و ورزشی سرحدآباد را به همراه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: طبق فعالیت های انجام شده پروانه ساخت هتل بیمارستان  و هتل پنج ستاره در سرحدآباد در حال صدور است و به زودی شاهد آغاز عملیات این مجموعه ها خواهیم بود.

انتهای پیام/                                             

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.