کد خبر : 103868 | تاریخ انتشار : ۱۴:۵۰:۴۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ | تعداد بازدید : 700 بازدید | تعداد نظرات : ۰

در شورای فرهنگ عمومی فردیس مطرح شد؛ تعیین تکلیف برگزاری یادواره شهدای شهر همزمان با شهادت حضرت فاطمه (س) / تشیع پیکر سه شهید گمنام در فردیس

در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فردیس مقرر شد یادواره شهدای شهر فردیس همزمان با نماز مغرب و عشا روز دوشنبه مصادف با شب شهادت حضرت زهرا (س) برگزار شود

به نقل از فردیسان، صبح امروز (پنج شنبه) نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فردیس با حضور امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه و سایر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

حجت الاسلام ولمسلمین علی اکبر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس در این نشست ضمن اشاره به فاصله زمانی برگزاری دو نشست شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: از این پس می توانیم از امکانات و بودجه فرهنگی شهرداری فردیس برای انجام فعالیت های فرهنگی شهرستان بهره مند شویم.

وی با بیان اینکه از این پس مشکلی در این زمنیه نخواهیم داشت، افزود: نخبگان فرهنگی شهر فردیس در نشست شورای فرهنگ عمومی حضور خواهند داشت و از تدابیر و ایده این قشر نهایت استفاده را خواهیم برد.

امام جمعه شهرستان فردیس در ادامه با اشاره به اینکه برگزاری مراسم یادواره شهدا و تشییع پیکر شهید با هم مصادف شده است، گفت: از همین رو مراسم تشیع پیکر شهید صبح روز شهادت حضرت فاطمه (س) برگزار خواهد شد و مراسم یادواره شهدا نیز همزمان با نماز مغرب و عشا در مکان مصلی شهرستان فردیس برگزار می شود.

گفتنی است این برنامه با هماهنگی و همکاری همه جانبه نهاد های اجرایی شهرستان به انجام خواهد رسید.

در ادامه این برنامه شهرداری های مشکین دشت و فردیس اعلام آمادگی برای همکاری انجام برنامه های مراسم تشیع پیکر و یادواره شهدا کردند.

شاییان ذکر شهرستان فردیس میزبان سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس خواهد بود که سهمیه مشکین دشت یک شهید و سهمیه شهر فردیس دو شهید خواهد بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.