کد خبر : 103682 | تاریخ انتشار : ۰۹:۲۲:۰۴ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ | تعداد بازدید : 276 بازدید | تعداد نظرات : ۰

در گفتگو فردیسان با تحلیلگر مسائل سیاسی فردیسان مطرح شد؛ بیش از ۲۰ آیه قرآن به پاکی رفتار پیامبر اشاره دارد / اظهارات روحانی پا گذاشتن روی خطوط قرمز مسلمانان است / رئیس جمهور در رسانه ملی از مسلمانان عذرخواهی کند

تحلیلگر سیاسی سایت فردیسان اظهارات اخیر رئیس جمهور دولت دوازدهم مبنی بر انتقاد به ائمه اطهار و معصومین را مورد نقد قرار داد

سید محمدعلی جلال زاده، تحلیلگر مسائل سیاسی سایت فردیسان در گفتگو با پایگاه تحلیلی فردیسان در رابطه با اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر نقد ائمه اطهار و معصومین، اظهار داشت: رئیس جمهور دولت دوازدهم از ابتدای فعالیت خود یعنی سال ۹۲ تا کنون اظهارات تندی علیه فرامین و بیانات مقام معظم رهبری داشته است که این گونه موارد از برخورد ها از چشم انقلابیون کشور دور نخواهد ماند همانطور که تا کنون نمانده است.

وی افزود: متاسفانه از سوی دیگر شاهد این هستیم که هیچ یک از وعده های انتخاباتی روحانی تاکنون جامعه عمل به تن نکرده و مسئله اقتصاد و معیشت در کشور با گذشت هر روز نسبت به گذشته بدتر می شود.
جلال زاده یادآور شد: طبق تحلیل های انجام شده می توان دلیل گریزهای رئیس جمهور به بیراهه را عدم تحقق وعده های وی دانست چرا که سعی دارد افکار عمومی را منحرف نماید.

وی تأکید کرد: در دولت یازدهم طبق گزارش مرکز پژوهشهای مجلس شاخص فساد در زمستان سال گذشته به عدد ۷/۳۱ رسیده بود که متاسفانه بالاترین رقم شاخص فساد در کشور از سال ۹۰ تاکنون میباشد.
این کارشناس سیاسی بیان داشت: یکی دیگر از مواردی که باید به آن عمل می شد اقتصاد مقاومتی و اهمیت دادن به تولیدات داخل بوده است که هرگز در دستور کار دولت یازدهم و دوازدهم قرار نگرفته است.
جلال زاده در ادامه با اشاره به جمله “اگر امام زمان (عج) هم ظهور کردند” از سوی رئیس جمهور را بیانگر شک و تردید در اصل ظهور از سوی ایشان دانست و گفت: خط قرمز دنیای اسلام ، پیامبر و ائمه اطهار است و اگر شخصی عامدأ و قاصدأ پا روی این خط بگذارد مسلمانان را رنج خواهد داد.
وی متذکر شد: این نحوه سخنرانی از سوی شخصی که تحصیلات حوزوی دارد و ملبس به لباس ائمه اطهار میباشد به دور از ذهن میباشد.
جلال زاده در ادامه گفت:جناب آقای روحانی باید بدانند که انتقاد مختص غیر معصوم میباشد و حتی شخص جناب روحانی هم که حرف از انتقاد از مسئولین را میزند طاقت شنیدن صدای منتقدان خود را ندارد و آنان را بیسواد ،نادان،بی هویت و…تاکنون خطاب نموده است.
این کارشناس سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس جمهور دولت دوازدهم تا کنون بی احترامی های بسیاری نسبت به مردم داشته است و باید بداند بی احترامی به عقاید مسلمانان و ائمه اطهار قابل بخشش نیست و او موظف است در رسانه ملی از امام زمان «عج» و مردم به دلیل پا گذاشتن روی خطوط قرمز مسلمانان عذرخواهی نماید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.