کد خبر : 103839 | تاریخ انتشار : ۱۳:۴۵:۵۴ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ | تعداد بازدید : 538 بازدید | تعداد نظرات : ۰

راهپیمایی باشکوه در شهرستان فردیس برگزار شد + تصاویر

راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در شهرستان فردیس با حضور اقشار مردمی برگزار شد

به نقل از فردیسان، مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان فردیس همزمان با سراسر کشور صبح امروز در مسیرهای راهپیمایی شهر فردیس حاضر شدند و شعار «مرگ بر آمریکا»٬ «مرگ بر صهیونیست»٬ «الله اکبر» و غیره سر دادند و دشمنان نشان دادند همواره پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

مردم شهرستان فردیس نشان دادند وجود مشکلات دلیل نخواهد شد تا از پیروی خط نظام و انقلاب روی گردان شوند و تا اخرین لحظه عمر خویش پای نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند ایستاد.

مسیرهای راهپیمایی در شهر فردیس از ساعات اولیه آغاز راهپیمایی مملو‌ از جمعیت شد و مردم با سر دادن شعار همبستگی خود را به رخ عالمیان کشیدند.

جزو مسائل قابل اهمیتی است که نشان می دهد نسل جوان نیز پیرو خط مقام معظم رهبری هستند و همسو با اهداف انقلاب در حرکت خواهد بود.

 

در ادامه این راهپیمایی با حرکات ورزشی توسط گروه های ورزشی در سطح شهر همراه بودیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

پس از تجمع مردم در فلکه اول بیانیه سراسری قرائت شد و با ندای الله اکبر مردو ولایی فردیس پاسخ داده شد.

 

محمد جواد کولیوند نیز در ادامه این برنامه طی سخنرانی ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایرانی بود که موجب شد از امنیتی این چنین در جامعه برخوردار شویم.

وی افزود: حضور یکپارچه مردم نشان داد دشمن هرگز اجازه ندارد از حد خود فراتر برود و در امور داخلی ایران دخالت کند.

این مسئول یادآور شد: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن همآون سال‌های گذشته مشت محکمی در دهات یاوه گویان زدند.

کولیوند با بیان اینکه عده ای در داخل کشور بی خردی می کنند، بیان کرد: آن ها تفرقه را در دستور خود گذاشته اند و با بی خردی سعی دارند ایران را به چالش بکشند.

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، فردیس و کرج در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر وحدت ملت و مسؤولان در داخل کشور، متذکر شد تفکر های مختلفی برای ساختن کشور وجود دارد اما باید از خود گذشتگی کنیم تا به وحدت برسیم و مشکلات را در درون کشور حل کنیم.
کولیوند با بیان اینکه امروز دشمنان ما در خارج کشور و داخل سه عنصر پیروزی انقلاب اسلامی را هدف قرار داده اند، تصریح کرد: ما نباید اجازه دهیم رهبر و ایمان را هدف قرار دهند چرا که مقام معظم رهبری سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه دست های پنهان برای خراب نشان دادن حوزه های علمیه در تلاش هستند، گفت: صهیونیست و عربستان همان دست های پنهان بوده است، اما باید بدانیم ۱۴۰۰ سال دین اسلام با حضور روحانیت بقا یافته است وما نباید اجازه دهیم این وجوه از خراب شود.
وی افزود: ابتدا ایمان به خدا و پس از آن پیروی از فرامین رهبر کبیر انقلاب و در نهایت اعتقاد به اسلام به ما کمک کرده است که به موفقیت برسیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.