کد خبر : 103667 | تاریخ انتشار : ۱۱:۱۰:۳۷ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ | تعداد بازدید : 233 بازدید | تعداد نظرات : ۰

راه اندازی خانه ورزش در فرخ آباد / برگزاری مستمر ایستگاه ورزش همگانی در این روستا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس با بیان اینکه خانه ورزش روستایی در روستای فرخ آباد شهرستان فردیس راه اندازی شده است، گفت: مقرر شده که با هدف ترویج ورزش در میان روستائیانپس از این پس ایستگاه ورزش همگانی در فرخ آباد برگزار شود

داود عزیزی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس، صبح امروز (یکشنبه) در گفتگو با پایگاه تحلیلی فردیسان در رابطه با ترویج فرهنگ ورزش در میان اقشار مختلف جامعه، اظهار داشت: ورزش در میان روستائیان از جمله مواردی است که دردستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: در همین راستا یک خانه ورزش در تنها روستای فرخ آباد راه اندازی و افتتاح شد که امید داریم این مجموعه به سلامت جسم و روح روستائیان در این منطقه کمک شایانی داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس، بیان داشت: در این مجموعه هیأت های ورزشی مستقر خواهند شد و در راستای کشف استعداد روستائیان و مردم این منطقه کمک خواهد شد.

عزیزی یادآور شد: شهرستان فردیس ظرفیت های ورزشی بسیار بالایی دارد و از همین رو امید داریم بتوانیم با ساخت چنین مجموعه هایی به کشف استعداد ورزشکاران فردیسی دست پیدا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از این پس می توانیم در خانه روستا به افتتاح رسیده در روستای فرخ آباد شاهد برگزاری مسابقات بسکتبال، والیبال، فوتسال و غیره باشیم که در این میان ظرفیت برگزاری مسابقات والیبالی استانی نیز وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس تصریح کرد: طبق مصوباتی که در جلسه با مسئولان روستای فرخ آباد برگزار شد مقرر شده است که از این پس در روستای فرخ آباد شاهد برگزاری ایستگاه ورزش همگانی باشیم.

عزیزی تأکید کرد: سعی داریم سرانه ورزشی در سطح شهرستان افزایش پیدا کند و زمین هایی برای ساخت مجموعه های ورزشی در نظر گرفته شده است که با ساخت این مجموعه ها میتوانیم میزبانی برنامه های ورزشی کشور را عهده دار باشیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.