کد خبر : 103298 | تاریخ انتشار : ۰۰:۵۴:۵۳ ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ | تعداد بازدید : 276 بازدید | تعداد نظرات : ۰

رسوایی جدید آمدنیوز/ تخریب آیت الله جوادی آملی با جعل مهر شخصیت فوت شده + مستندات

آمد نیوز برای تخریب آیت الله جوادی آملی، به جعل مهر برادر فوت شده آیت الله روحانی دست زد.

به نقل از فردیسان و به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کانال ضد ایرانی آمدنیوز مدت‌ها است با سوءاستفاده از عنوان «جمعی از طلاب و فضلاء» و بدون ذکر اسامی این افراد، بیانیه هایی علیه مراجع و مسئولین کشور منتشر می‌کند. این کانال معاند به تازگی پس از بیانات آیت الله جوادی آملی در تقبیح فعالیت آمدنیوز به تخریب این مرجع عالیقدر پرداخته است.
آیت‌الله جوادی آملی در درس تفسیر هفته گذشته خود در تفسیر کلمه «مرجفون» در سوره احزاب آیه ۶۰ فرمودند که مرجف به کسی گفته می شود که اخبار کذب و بی پایه و اساس در جامعه پخش می‌کند. ایشان افزودند که مرجفون به دنبال پخش اراجیف در جامعه هستند و «آمدنیوز» یک نمونه از مرجفون هست.
پس از این بیانات آیت الله جوادی آملی، کانال ضد ایرانی «آمدنیوز» سلسله مطالب توهین آمیزی با امضای مجهول «برخی طلاب و فضلای حوزه های علمیه قم و نجف» منتشر کرد. آمدنیوز در ادامه پروژه تخریب شخصیت آیت الله جوادی آملی اقدام به انتشار یک استفتا به نقل از «آیت الله العظمی روحانی» کرد که در آن این شخصی، به رد سخنان آیت الله جوادی آملی پرداخته است.
اما رسوایی آمدنیوز اینگونه برملا می‌شود که «آیت الله العظمی محمد روحانی» بیش از ۲۰ سال قبل از دنیا رفته اند و در حال حاضر برادر ایشان با نام «آیت الله محمدصادق روحانی» در قید حیات بوده و پاسخگوی استفتائات مقلدین خود با مُهر «محمدصادق الحسینی الروحانی» می باشند.
اما با کمی دقت در مُهر و نام ثبت شده در پایین استفتا نام کامل این فرد« محمد الحسینی الروحانی» ذکر شده است!

نمونه مهر آیت الله محمدصادق الحسینی الروحانی
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.