کد خبر : 103736 | تاریخ انتشار : ۱۲:۱۱:۱۹ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ | تعداد بازدید : 362 بازدید | تعداد نظرات : ۰

زنگ انقلاب در مدارس فردیس طنین انداز شد

زنگ انقلاب همزمان با سراسر استان البرز و کشور در مدارس شهرستان فردیس به صدا در آمد و طنین انداز شد

به نقل از فردیسان، صبح امروز آیین متمرکز زنگ انقلاب به صورت همزمان با کل کشور در مدارس شهرستان فردیس نیز به صدا در آمد.
این مراسم طی یک آیین متمرکز در مدرسه دخترانه رضوان ناحیه دو کرج، با حضور امام جمعه فردیس، فرمانده سپاه شهرستان فردیس، فرماندار شهرستان، مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو و سایر مسئولان همراه بود.
گفتنی است اجرای سرود ،خواندن شعر، سخنرانی مسئولان شهری، مراسم کیک بری و غیره از جمله برنامه های اجرایی در این مدرسه بود.
فرشته فهمیده مدیر آموزش و پروش ناحیه دو کرج در این برنامه ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر، اظهار داشت: موظف هستیم یاد و خاطره شهدای انقلاب را همواره زنده نگهداریم و اجازه ندهیم رشادت های انجام شده در آن زمان به فراموشی سپرده شود.
وی افزود: مطمئن هستیم دعای خیر امام راحل (ره) بدرقه راه دانش آموزان و نسل جوان است چرا که ایشان بسیار به نسل جوان اعتماد داشتند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرج، ادامه داد: امیدواریم دانش آموزان و نسل جوان بتوانند با دستاوردهای خود در ایران و سراسر دنیا برای کشور و این انقلاب اسلامی افتخار آفرینی کنند.
فهمیده بیان داشت: دهه فجر در ایامی که متعلق به فاطمه زهرا (س) گرامی می داریم، از همین رو باید شرایط را در نظر داشته باشیم که مصادف شدن ایام دهه فجر و ایام فاطمیه بی دلیل نبوده و باید از آن درس بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: ما از حضرت فاطمه زهرا (س) درس ولایت پذیری میگیریم و باید اعلام کنیم همواره پشتیبان ولایت فقیه باشیم.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.