کد خبر : 102082 | تاریخ انتشار : ۱۳:۴۶:۱۳ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ | تعداد بازدید : 1,296 بازدید | تعداد نظرات : ۰

با حضور مسئولان شهرستانی:

زنگ بازگشائی مدارس در فردیس نواخته شد+ تصاویر

یین متمرکز بازگشائی مدارس  صبح امروز ( شنبه ) ۱ مهر ماه با حضور خانواده شهدا و مسئولان شهرستانی و استانی در مدرسه نمونه دولتی احمدی روشن شهرستان فردیس برگزار شد

به نقل از فردیسان، آیین متمرکز بازگشائی مدارس  صبح امروز ( شنبه ) ۱ مهر ماه با حضور خانواده شهدا و مسئولان شهرستانی و استانی در مدرسه نمونه دولتی احمدی روشن شهرستان فردیس برگزار شد.

در ادامه این مراسم حمید احدی فرماندار شهرستان فردیس که از رزمندگان و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس می باشد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز ماه محرم، بیان داشت: در زمان جنگ دانش آموزان امنیتی برای تحصیل نداشتند و کلاس درس را در مناطق جبهه آموختند.

وی افزود: داشتن امنیت در کشور را شکرگذار هستیم و خوشحالیم که دانش آموزان با شرایط مناسب به آموختن علم و ادب میپردازند.

فرماندار شهرستان فردیس در ادامه با اشاره به عدم امکانات کافی در آموزش و پرورش، گفت: امکانات آموزش و پرورش در شهرستان فردیس محدود است و امیدوار هستیم با بهبود شرایط و تحقق بودجه این شرایط بهبود یابد.

احدی در پایان ضمن اظهار امیدواری از موفقیت دانش آموزان فردیسی گفت: حضور بانوان در جامعه موفقیت را به همراه خواهد داشت و امیدواریم شرایطی فراهم شود که بیش از ۵۰ درصد فعالیت و مدیریت کشور به دست بانوان این سرزمین انجام شود.

فرشته فهمیده مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع دانش آموزان ، اظهار داشت: حاضرین در این مراسم و دانش آموزانی که در این روز به مدرسه آمدند هدفی راسخ همچون تجدید پیمان با شهدا و امام راحل را در سر دارند.

وی افزود: دانش آموزان با پرداخت به علم و عمل و آموزش درست در جامعه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و جهانیان جایگاه علم و فرهنگ ایران اسلامی را نشان خواهند داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس تصریح کرد: دانش آموزان امید جامعه و کشور هستند و بهتر است در سطح جامعه به این افراد توجه و نگاهی ویژه داشت.

در حاشیه این مراسم خاطره گویی از شهدا و دوران هشت سال دفاع مقدس همچنین تجلیل از رتبه های برتر کنکور شهرستان فردیس انجام شد.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.