کد خبر : 38228 | تاریخ انتشار : ۰۳:۲۴:۰۶ ۱۳۹۳/۰۹/۲۰ | تعداد بازدید : 3,485 بازدید | تعداد نظرات : ۰

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس معرفی شد

فردیسان : ما هر چه بتوانیم سنگر های مردمی را در حوزه فرهنگی دین محفوظ بداریم مطمئنا جای خالی برای دیگری پیدا نخواهد شد

پایگاه خبری تحلیلی “فردیسان“:

معرفی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس با حضور حجت الاسلام سید عباس مسعودی ، سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز  و مهدی مهرور فرماندار شهرستان فردیس در دفتر فرمانداری این شهرستان انجام شد

4

حجت الاسلام سید عباس مسعودی ، سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه شهرستان فردیس یکی از شهرستان های ویژه استان البرز می باشد اظهار داشت: فردیس علاوه براینکه پتانسیل فرهنگی بسیار بالای دارد تهدیدها و آسیب های فرهنگی زیادی را نیز در بر داردکه انشاالله با استقرار این نهاد و با با برنامه ریزی های جامع آقای کیا حیرتی تشکلات شهرستان فردیس سازماندهی خواهد شد

وی درادامه افزود : ما هر چه بتوانیم سنگر های مردمی را در حوزه فرهنگی دین محفوظ بداریم مطمئنا جای خالی برای دیگری پیدا نخواهد شد.

1

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز از عمده ترین وظایف سازمان تبلیغات را سازماندهی هیئ ت دینی دانست و بیان کرد : از وظایف سازمان تبلیغات که شامل سازماندهی امور تبلیغات و امور مبلغات (خواهران ) ، انجمن های اسلامی ، کانونهای فرهنگی وتبلیغی ، کانونهای قرآنی و خانه های قرآنی می باشد که این سازمان در آینده بطور رسمی پیگیر آن خواهد شد.

حجت الاسلام سید عباس مسعودی تصریح کرد : در طول یک ماه آقای کیا حیرتی به عنوان سرپرست سازمان تبلیغات شهرستان فردیس می باشند که انشاالله در ماه آینده به عنوان رئیس سازمان تبلیغات شهرستان فردیس منصوب خواهند شد .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز در پایان با تاکید بر نامگذاری سال جدید به نام جهاد اقتصادی تصریح کرد: توقع داریم که در این سال با صرفه جویی و کنترل هزینه های ادارات تابعه، قدمی مثبت در راستای امور اقتصادی و مالی داشته باشیم.

2

 کیا حیرتی سرپرست شهرستان فردیس با تاکید بر اینکه انشاالله بتواند در آینده قدم مثبت و مؤثری درپیشرفت شهرستان فردیس داشته باشد گفت : از مبدا تا مقصد ۳ کلمه و یا ۳ برنامه کاری در طول ۳ ماهه اول کاری برایم حائز اهمیت می باشد ، هدایت ، نظارت و حمایت که در خصوص هر کلمه ای توضیحاتی را بیان کردند.

وی در پایان بیان کرد : کانون مداحان هیئت مذهبی شهرستان فردیس برایم بسیار مهم می باشد که پیگیری آن در اولویت کاری می باشد.3
5 7 8

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.