کد خبر : 103827 | تاریخ انتشار : ۲۰:۲۴:۰۶ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ | تعداد بازدید : 515 بازدید | تعداد نظرات : ۰

سپاه شهرستان فردیس به مناسب ایام الله دهه فجر بیانیه صادر کرد

بیانیه سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان فردیس به مناسب ایام الله دهه فجر صادر شد

به گزارش فردیسان و به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه امام رضا (ع)، این ناحیه به مناسبت ایام الله دهه فجر بیانیه صادر کرد که به شرح ذیل است:

۲۲ بهمن یادآور ابر مرد و دلاور مردانی است که تمدن واقعی ملت ایران را برای رهایی انسان از یوغ بردگی و استثمار مدرن رقم زد. تمدنی که در راس آن الله و ساز و برگش آموزه‌ها و معارف نورانی دین مبین اسلام است.

۲۲بهمن بزرگترین تحول تاریخ اسلام است که در سایه وحدت، همدلی، خودباوری و خدامحوری توانست رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به مزبله تاریخ بفرستد و ظلم‌ستیزی را به بشریت بیاموزد.

امروز بیداری اسلامی همان وعده نوید‌بخش معمار کبیر انقلاب و اهتزاز پرچم اسلام ناب محمدی در سراسر گیتی است و طلیعه پیروزی نهایی پابرهنگان در مقابل مستکبران نمایان شده است.

دیکتاتوری‌های فاسد، فاجر و فاسقی که از شروع نهضت بزرگ اسلامی ایران در مقابل ملت ما ایستادند و با ترور شخصیت‌های برجسته نظام، توطئه و کودتاهای گوناگون، تحمیل جنگ و تجهیز صدام عفلقی، تحریم‌های ناجوانمردانه، برافروختن فتنه با نام انقلاب‌های مخملی، ترور دانشمندان مظلوم هسته‌ای و دیگر دسیسه‌ها سعی داشتند به خیال واهی خود از حرکت و پیشرفت جوانه‌های انقلاب اسلامی جلوگیری نمایند؛ یکی پس از دیگری در آتش افروزی فتنه‌گرانه خویش سوختند و از صفحه روزگار محو شدند

به یقین افتخار و درخشش امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف سیاسی، علمی، فرهنگی، دفاعی و اقتصادی مدیون رهبری قاطع و حکیمانه امام راحل و جانشین خلف صالحش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و فداکاری رزمندگان، جانبازان، شهیدان و وفاداری امت قهرمانی است که در طی ۴ دهه اجازه نداده‌اند لحظه‌ای و دمی صلابت و اقتدار نظام مقدس اسلامی ایران آسیب ببیند.

سپاه ناحیه آقا علی ابن موسی الرضا (ع) شهرستان فردیس ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن به صاحب اصلی انقلاب حضرت ولی عصر (عج) و نائب بر حقش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با سپاس از رشادتها، جانفشانی‌ها و حضور بی‌دریغ ملت شریف ایران که به راستی در طول تاریخ انقلاب نماد وفاداری و مقاومتند اعلام می‌دارد؛ رزمندگان بسیجی و پاسدار این سپاه تا پای جان گوش به فرمان ولی امر مسلمین، پاسدار واقعی انقلاب و مدافع آرمانهای والای امام و حافظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود.
روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه امام رضا (ع)

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.