کد خبر : 103470 | تاریخ انتشار : ۰۰:۵۵:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ | تعداد بازدید : 157 بازدید | تعداد نظرات : ۰

علت پخش نشدن برنامه «نگاه یک»، حضور نیافتن جهانگیری بود

برازش گفت: «نگاه یک» شنبه شب، به دلیل حاضر نشدن معاون اول رئیس جمهور در برنامه از جدول پخش خارج شد

به نقل از فردیسان، به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا برازش مدیر شبکه یک سیما، در واکنش به سخنان امروز معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه صداوسیما به او فرصت صحبت با مردم را نداد، درباره علت پخش نشدن نگاه یک گفت: برنامه «نگاه یک» شنبه شب، به درخواست جناب آقای جهانگیری به وی اختصاص پیدا کرد؛ اما در آخرین ساعات شروع برنامه، معاون اول رئیس جمهور در برنامه حضور پیدا نکرد و ما مجبور شدیم نگاه یک این هفته را از جدول پخش حذف کنیم.
وی افزود: چگونگی درخواست دفتر معاون اول رئیس جمهور و مذاکراتی که در این زمینه صورت گرفته است، مشخص و شفاف است و در صورت نیاز بیان خواهد شد.
مدیر شبکه یک سیما با بیان اینکه آغوش صدا و سیما همواره برای میزبانی از دولتمردان و مسئولان اجرایی کشور باز بوده و هست، تصریح کرد: از ابتدای امسال تا کنون مسئولان دولت های یازدهم و دوازدهم بیش از دو هزار ساعت در پربیننده ترین ساعات میهمان برنامه های سازمان صدا وسیما بوده اند و این روند همچنان ادامه دارد.
وی افزود: سازمان صدا وسیما همین امروز هم آماده است در هرساعت و برنامه ای که معاون اول رئیس جمهور بخواهد، میزبان وی باشد .

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.