کد خبر : 99168 | تاریخ انتشار : ۱۲:۳۷:۵۸ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ | تعداد بازدید : 962 بازدید | تعداد نظرات : ۰

آغاز عملیات ساخت مسجد شهرک بعثت مشکین دشت با کمک های مردمی/ مسئولین حمایت کنند

عصر روز سه شنبه ۲۹ فروردین ماه عملیات اجرایی ساخت مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک بعثت مشکین دشت فردیس آغاز شد

photo_2017-04-17_10-48-18

حجت الاسلام داداشی امام جماعت شهرک بعثت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فردیسان از اغاز عملیات اجرائی مسجد شهرک بعثت مشکین دشت خبر داد.

وی دراین خصوص گفت: عصر روز سه شنبه ۲۹ فروردین ماه عملیات اجرایی ساخت مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک بعثت مشکین دشت فردیس آغاز شد.

 امام جماعت نمازخانه شهرک بعثت گفت: این مسجد در زمینی به مساحت متراژ۱۴۰۰مترمربع و۷۵۰ مترمربع شبستان آماده اجرا است.

 وی در خصوص تامین هزینه های ساخت مسجد به خبرنگار ما گفت: آغازعملیات ساخت این مسجد با کمک مالی شهروندان آغاز شده است  در حالی که پس از فراز و نشیب های  فراوان مبلغ ۸۰میلیون تومان تجهیزات ساختمانی شامل میل گرد از مجموعه شهرداری مشکین دشت برای ساخت این مسجد کمک شد.

حجت الاسلام داداشی در رابطه با میزان اعتبار فعلی ساخت مسجد شهرک بعثت گفت: در حال حاضر سرمایه مسجد مبلغی ۳۷ میلیون تومان است که توسط اهالی شهرک های بعثت و مهندسی زراعی هرماهه از محل هدایا و نذورات مردم برای ساخت این مسجد جمع آوری شده است.

امام جماعت نمازخانه صاحب الزمان (عج) شهرک بعثت مشکین دشت تصریح کرد: کمک های مردمی اگر چه لازم و ضروری است اما نمیتوان میلیاردها  تومان هزینه  ساخت مسجد را تنها از طریق کمک های مردمی جمع آوری کرد . به طور قطع ساخت این مسجد نیازبه حمایت و کمک مسئولان شهری و استانی دارد و امیدواریم شاهد کمک های مالی و معنوی باشیم.

داداشی در مورد زمان بهره برداری از این مسجد اظهار داشت: در صورت تامین بودجه این مسجد در۲ سال ساخته و تکمیل خواهد شد و مورد بهره برداری شهروندان شهرک بعثت قرار خواهد گرفت .

 داداشی در پایان  خاطرنشان کرد : اهالی شهرک بعثت به منظور شکر گزاری آغاز عملیات احداث مسجد اصلی این شهر و کمک گرفتن از امام زمان (عج) عصر روز سه شنبه راهی جمکران شدند و از امام عصر (عج) طلب یاری نمودند.

شایان ذکر است در آغاز عملیات ساخت مسجد شهرک بعثت  با حضور مردم ولایی شهرک بعثت و امام جماعت نمازخانه صاحب الزمان ، با مبلغ۳۷میلیون تومان کمک های مردمی، که بیشتر از قشر کارگر و کارمند می باشند آغاز شد.

انتهای پیام/ط.جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.