کد خبر : 103991 | تاریخ انتشار : ۱۳:۲۳:۱۰ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ | تعداد بازدید : 14,813 بازدید | تعداد نظرات : ۰

فرماندار فردیس: اولویت فرمانداری فردیس رفع معضل فاضلاب شهری است / تحقق شعار سال شرایط اقتصادی را مساعد می کند

فرماندار فردیس ضمن اشاره به اینکه با تحقق شعار سال می توانیم به اهداف خود در زمینه بهبود شرایط اقتصادی برسیم، بیان کرد: یکی از اولویت های فرمانداری فردیس در سال جدید رفع معضل فاضلاب در این شهرستان است

ابوالفضل اینانلو امروز چهارشنبه در گفت و گو با پایگاه تحلیلی فردیسان ضمن تبریک سال جدید در رابطه با رویکرد فرمانداری فردیس در سال جدید و تحقق شعار سال گفت:معتقد هستم مسئولان باید خدمتگزار بی‌منت مردم باشند و در راستای تحقق مطالبات مردمی گام بردارند.

 

وی افزود: شهرداری، نیروی انتظامی و اعضای شورا می‌توانند در راستای ارائه خدمات به مردم پیشتاز سایر ادارات و ارگان‌ها باشند.

 

فرماندار فردیس ادامه داد: با توجه به شعار سال لازم است در راستای ایجاد شغل برای جوانان تلاش کنیم و حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار قرار دهیم.

 

اینانلو بیان کرد: اگر خرید کالای خارجی ادامه پیدا کند با تعطیلی کارخانه‌ها مواجه خواهیم شد که منجر به افزایش فقر در جامعه می‌شود.

 

وی یادآور شد: باید بدون توجه به حواشی موجود در سطح شهر، ادارات فردیس رضایتمندی مردم را سرلوحه کار قرار دهند و با این هدف به کارهای خود ادامه دهند.

 

فرماندار فردیس در پایان بابیان اینکه ادارات شهرستان فردیس موظف هستند میزان اعتبارت درخواستی خود را به فرمانداری اعلام کنند، تأکید کرد: شهرستان فردیس مشکلات عمده بسیاری دارد که ازجمله این موارد می‌تواند به معضل فاضلاب شهری و نبود شهرک اداری اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.