کد خبر : 103713 | تاریخ انتشار : ۱۷:۲۳:۱۴ ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ | تعداد بازدید : 266 بازدید | تعداد نظرات : ۰

فرمانده انتظامی استان البرز؛ مقابله با ناهنجاری های اجتماعی در دستور کار پلیس قرار دارد / ۲۰۰ فروشگاه عرضه لباس اخطار گرفتند

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اجازه نمی دهیم ترویج بدحجابی و فرهنگ غربی در دستور کار قرار گیرد و در پی گشت زنی های مستمر پلیس از فروشگاه ها و مغازه های عرضه لباس تا کنون ۲۰۰ مغازه اخطار گرفته اند

به نقل از فردیسان، سردار عباسعلی محمدیان ظهر امروز (پنج شنبه) در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان فردیس که در سالن اجتماعات شهرداری فردیس برگزار شد با بیان اینکه با هدف جامعه محور فعالیت های خود را انجام می دهیم، اظهار داشت:مصمم هستیم برای انجام فعالیت های خود از حضور حداکثری مردم به ویژه معتمدین محل استفاده کنیم.

وی افزود: هدف اصلی پلیس ایجاد امنیت و آسایش برای مردم است.

سردار محمدیان یادآور شد: نیازمندی مردم مورد بررسی قرار گرفته است و اجازه نخواهیم داد نارضایتی برا عموم شهروندان به وجود آید.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: در همین راستا با هدف کاهش سرقت، فعالیت خود را ساماندهی کرده ایم.

سردار محمدیان متذکر شد: ایجاد امنیت در عموم جامعه به انجام خواهد رسید و از این پس بیش از پیش با کاهش نرخ سرقت در استان البرز همراه خواهیم بود.

وی بیان داشت: آمار برخی از ناهنجاری ها در استان البرز در خور نیست برای مثال با بالا بودن آمار درگیری و نزاع خیابانی در سطح استان مواجه هستیم.

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه با اشاره به آغاز گشت زنی تیم های پلیس در سطح شهر، متذکر شد: با توجه به نزدیکی فصل بهار و آغاز برنامه های شب عید نظارت های ویژه گشت زنی در استان البرز توسط نیروهای پلیس انجام شده است.

سردار محمدیان با تاکید بر اینکه لازم است ویترین مغازه ها عاری از هر گونه لباس و پوشاک با نماد غیر اخلاقی و شیطان پرستی باشد، گفت: سعی داریم از مشکلات فرهنگی جامعه نیز بکاهیم و با بدحجابی و ترویج فرهنگ غربی مقابله کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه ۷۰ طرح عملیاتی در راستای انجام اقدامات اجتماعی به انجام رسیده است، خاطرنشان کرد: در راستای گشت زنی بازرسی پلیس بیش از ۲۰۰ مغازه در سطح استان اخطار گرفتند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.