کد خبر : 103692 | تاریخ انتشار : ۱۶:۳۱:۳۷ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ | تعداد بازدید : 197 بازدید | تعداد نظرات : ۰

فرمانده سپاه فردیس: دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان تبیین شود

فرمانده سپاه شهرستان فردیس در نشست برنامه ریزی برنامه های دهه فجر به لزوم آگاهی نسل جوان در مقابل دروغ پردازی های دشمن و همچنین تبیین دستاوردهای انقلاب تأکید کرد

به نقل از فردیسان، علی لشگری فرمانده سپاه فردیس ظهر امروز در نشست برنامه ریزی برنامه های دهه فجر شهرستان فردیس که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: موفقیت های انقلاب اسلامی ایران در طول این ۳۹ سال موجب شده است که دشمن هرگز از پا نشیند و به سمت قطار در حال حرکت انقلاب سنگ اندازی کنند.

وی افزود: برنامه ها و جشن های گرامیداشت ایام دهه فجر توسط مسئولان برنامه ریزی شده و با حضور آحاد و اقشار مردمی برگزار می شود.

سرهنگ لشگری خاطرنشان کرد: تعدد دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان روشن شود چرا که دشمنان سعی دارند با نفوذ دستگاه های دروغ پرداز در فضاهای مجازی دستاوردهای انقلاب را کوچک بشمارند و خدشه دار کنند.

وی تصریح کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با نفوذ در تفکر جواناندستاوردهای انقلاب را ناکارآمد جلوه دهد و نسل جوان را تحت تأثیر قرار دهد.

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) فردیس تأکید کرد: تمامی برنامه های دهه فجر مورد حمایت قرار خواهند گرفت و سعی داریم این جشن ها به صورت محله به محله در سطح مساجد برگزار شود.

سرهنگ لشگری در پایان خاطرنشان کرد: از جمله برنامه هایی که در دستور کار قرار گرفته است را می توان برگزاری ایستگاه های صلواتی، فضا سازی شهر، نورافشانی، ترویج ورزش همگانی و خاطره گویی را عنوان کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.