کد خبر : 103731 | تاریخ انتشار : ۱۱:۰۱:۵۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ | تعداد بازدید : 321 بازدید | تعداد نظرات : ۰

مدیر شهرداری منطقه یک فردیس: معابر اصلی و فرعی منطقه یک یخ شن و نمک پاشی شد/ تقدیر از بسیجیان فردیسی

مدیر شهرداری منطقه یک فردیس با اشاره به کمبود نیرو و تجهیزات بحرانی در این شهر، گفت: بخش عمده ای از معابر اصلی و فرعی منطقه یک فردیس به کمک عوامل شهرداری و بسیجیان این منطقه برف روبی و یخ زدایی شد.

حمید میرزایی صبح امروز در گفتوگو با پایگاه تحلیلی فردیسان، با اعلام اینکه بخش عمده ای از معابر اصلی و فرعی منطقه یک فردیس نمک پاشی و برف روبی شده است، اظهار کرد: امکانات بحرانی مدیریت شهری فردیس به دلیل انتزاع شهرستان فردیس از کرج، برای موقعیت بحرانی کافی نیست به همین دلیل برف روبی و یخ زدایی از معابر سطح شهر به طول انجامید.

مدیر شهرداری منطقه یک فردیس در ادامه ضمن تشکر از بسیجیان شهرستان فردیس، عنوان کرد: نیروی های بسیجی این شهرستان به محض اعلام شهرداری مبنی بر کمبود نیرو و امکانات، در سطح شهر حاضر شدند و به نیروهای خدمات رسان شهرداری کمک کردند.

وی با بیان اینکه بسیجیان شهرستان فردیس برای برف روبی و نمک پاشی معابر کمک بزرگی به شهرداری فردیس کردند، خاطرنشان کرد: هرکجا که پای نیروی مردم در میان بوده، کار ها به سرعت سامان بخشیده شده است و این مهم اقدامی ستودنی از سوی شهروندان است.

میرزایی با بیان اینکه نیروهای خدماتی شهرداری از ابتدای بارش برف به صورت شبانه روزی اقدام به خدمات رسانی کردند، تصریح کرد: متاسفانه امکانات بحرانی این شهرستان کافی نیست اما نیروهای خدمات رسان با تمام توان خود و حداقلی ها توانستند خدمات خوبی به شهروندان ارائه کنند.

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از معابر اصلی و فرعی منطقه یک فردیس برف روبی و نمک پاشی شده است، افزود: ابتدا برای یخ زدایی و برف روبی با مشکل مواجه شده بودیم اما پس از مدتی با کمک گرفتن از بخش خصوصی توانستیم به کار ها سامان بخشیم و معابر شهر را پاکسازی کنیم.
مدیر شهرداری منطقه یک فردیس با اشاره به اهمیت نهادینه کردن فرهنگ کمک و ایثارگری در جامعه، خاطرنشان کرد: اگر مردم با مسئولان در تمام اقدامات همدلی و هم افزایی داشته باشند، قطعا شاهد پیشرفت شهر و کاهش مشکلات خواهیم بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.