کد خبر : 103751 | تاریخ انتشار : ۱۷:۰۷:۴۴ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ | تعداد بازدید : 314 بازدید | تعداد نظرات : ۰

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) فردیس: پنج هزار نفر در فردیس مشمول زکات های پرداختی می شوند

به گفته مدیرکل کمیته امداد خمینی (ره) فردیس در حال حاضر ۵ هزار نفر تحت نظر این کمیته هستند که در قالب سه هزار خانواده ساماندهی می شوند

به نقل از فردیسان، مهرعلی کلهر ظهر امروز در نشست شورای زکات شهرستان فردیس که با حضور مسئولان در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه نهادهای مختلفی در پرداخت زکات با کمیته امداد شهر فردیس همکاری و مشارکت می کنند، اظهار داشت: بیش از ۶۰ درصد از پرداختی های زکات به شهروندان مربوط می شود.
وی افزود: با این تفاصیر می توان گفت در هر ماه مبلغی به میزان حدودی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به منظور کمک به ایتام و نیازمندان جمع می شود.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه در ۱۰ ماه گذشته مبلغ ۱۱ میلیارد ریال زکات در فردیس جمع آوری شده است، یادآور شد: این مبلغ با رشدی بیش از ۱۲۰ درصد نسبت به سال گذشته همراه بوده است.
کلهر یادآور شد: افراد تحت نظر کمیته امداد امام خمینی (ره) در قالب ۳ هزار خانواده سماندهی می شوند که با کمی بررسی می توان گفت از میزان در آمد و هزینه جمع آوری شده در طول ماه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به هر خانواده خواهد رسید.
وی در ادامه بیان داشت: هزینه های دریافتی برای رسیدگی به معضلاتی همچون ادامه تحصیل، امار معاش، خرید مایحتاج زندگی و غیره صرف خواهد شد.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.