کد خبر : 103556 | تاریخ انتشار : ۱۶:۴۹:۴۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ | تعداد بازدید : 284 بازدید | تعداد نظرات : ۱

مراسم تودیع و معارفه فرماندار فردیس برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستا فردیس با حضور میئولان استانی و شهرستانی برگزار شد

به نقل از فردیسان، پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فردیس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن دانشگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی فردیس برگزار شد.

گفتنی است، حمید احدی مدت ۱۵ ماه به عنوان سرپرست فرمانداری شهر فردیس فعالیت کرده است. ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان فردیس پیش از این در شهرستان اشتهارد فعالیت داشته است.

حجت الالسلام علی اکبر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات فرماندار پیشین شهرستان فردیس اظهار داشت: مسئولان باید برای رضایت مردم تلاش کنن و به تعبیر مقام معظم رهبری خدمت به مردم عین مبارزه با آمریکا و مستکبران است. وی افزود: شهرستان فردیس برای بهبود شرایط خود نیازمند است که یک سایت و شهرک اداری داشته باشد.

امام جمعه فردیس یادآور شد: در حال حاضر فردیس بدون مرکز انتفال خون فعالیت میکند و از طرف دیگر ادارات فردیس با کمبود نیرو مواجه هستند.

در ادامه این برنامه محمدعلی نجفی استاندار البرز متذکر شد: لازم است آسیب های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد و به مرتفع کردن آن ها بپردازیم برای مثال معضل افزایش نرخ طلاق و اعتیاد به عوامل مختلف اجتماعی، خانوادگی، فرهنگی و غیره بستگی دارد که باید در این رابطه توجه داشته باشیم.

این مسئول بیان داشت: سمن ها در بخش های مختلفی به کمک ارگان های ادارای آمده اند و برای مثال می توان گفت سمن ها در زمینه تمیز کردن شهر به صورت خودجوش فعالیت دارند.

در ادامه این برنامه عزیز اکبریان نماینده مردم آسارا، اشتهارد، فردیس و کرج با اشاره به اینکه امنیت کشور موجب شده که مسئولان بتوانند به راحتی فعالیت داشته باشند، گفت: تحریم های که به کشور تحمیل شده است شرایط را برای دولت سخت کرده است. وی افزود: لازم است نظارت دقیقی بر ساخت و ساز در سطح شهرستان شود چرا که وجود سازه های غیرمجاز موجب شده است که بافت های فرسوده افزایش یابد. این مسئول تأکید کرد: با وجود بافت های فرسوده در سطح کرج و فردیس در سال های گذشته دستور تخریب بیش از ۱۸ هزار بافت فرسوده صادر شده است.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

 1. حمید اصغری ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ در ۲:۰۱ ق.ظ - Reply

  بهترین لحظه زندگی انسان زمانی است که دریچه های جدیدی به دنیای معرفت وعمل صالح به روی خود ودیگران می گشاید وچه زیباست که این لحظه در قالب یک حرکت ملی ثبت شود
  جناب آقای ابوالفضل اینانلو

  احتراما
  باکمال مسرت انتصاب بجا وشایسته جنابعالی رابعنوان فرماندار شهرستان فردیس که نشان از لیاقت تعهدوشایستگی جنابعالی دارد صمیمانه تبریک وتهنیت عرض می نمایم
  سلامتی وسرافرازی حضرتعالی رااز درگاه خداوند متعال خواستارم

  خانواده شهید امیر اصغری وجاوید الاثر حسن اصغری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.