کد خبر : 102230 | تاریخ انتشار : ۱۴:۰۰:۵۲ ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ | تعداد بازدید : 1,187 بازدید | تعداد نظرات : ۰

همزمان با هفته ناجا:

مرکز تعویض پلاک خودرو در فردیس راه‌اندازی می‌شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: همزمان با هفته ناجا مرکز تعویض پلاک شهرستان فردیس به بهره‌برداری خواهد رسید

به نقل از فردیسان، سید همایون شریفی پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فردیس با بیان اینکه ترافیک در جامعه نهادینه شده است گفت: ترافیک نقش تعیین کننده در زندگی روزمره مردم دارد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: پیشرفت کشور مستلزم بهبود شرایط ترافیکی است و این معضل باید ساماندهی شود و رفع مشکل ترافیکی  نیازمند  تشکیل اتاق فکر است تا بتوانبم شرایط را برای تردد و عبور و مرور مردم مناسب  نماییم.

وی با بیان این که شهرستان فردیس فاقد زیرساخت‌های ترافیکی است گفت: فردیس دارای معابر فرسوده و قدیمی است. و در حال حاضر با افزایش تصاعدی خودرو و مسافرت مواجه هستیم و معابر قدیمی جوابگوی این حجم ترافیکی نیست و باید به موضوع زیرساخت‌ها رسیدگی شود.

شریفی با بیان اینکه پایش شهرستان در دستور کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: نبود بیمارستان در فردیس کشته‌های ناشی از تصادفات را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در فردیس به انجام رسیده است، اظهار داشت: آمارها بیانگر کاهش تصادفات در فردیس هستند و این امر را مدیون زحمات مسئولان شهری هستیم.

رئیس پلیس راهور استان البرز با بیان اینکه فردیس اولویت استان البرز است، افزود: مرکز تعویض پلاک شهرستان فردیس در هفته ناجا به بهره‌برداری خواهد رسید.

شریفی با اشاره به جمعیت بالای شهرستان فردیس، افزود: با جان و دل زحمات مربوط به استان و شهرستان را خواهیم پذیرفت و خواهان رسیدگی به مشکلات مردم هستیم.

انتهای پیام/جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.