کد خبر : 103947 | تاریخ انتشار : ۱۷:۰۰:۴۶ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ | تعداد بازدید : 600 بازدید | تعداد نظرات : ۰

مشاور عالی فرمانده سپاه قدس؛ هموراه از حق دفاع خواهیم کرد / موفقیت در گرو ادامه راه جبهه مقاومت است

مشاور عالی فرمانده سپاه قدس در فردیس با بیان اینکه موظف به دفاع از حق مظلوم هستیم، گفت: ادامه راه جبهه مقاومت کمک می کند به پیروزی و اقتدار برسیم

به نقل از فردیسان، سردار سرتیپ دوم علی موسوی، مشاور سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس، شامگاه دوشنبه در مراسم یادواره شهدای شهرستان فردیس و مراسم وداع با دو شهید گمنام که در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد با بیان اینکه شهدا آرامش و موفقیت را به کشور عطا کردند، اظهار داشت: آرامش و امنیت حاکم در کشور به دلیل رشادت ها وزحمات شهدا و رزمندگان هستیم.

وی افزود: اگر پیرو خط و مسیر مقام معظم رهبری نبودیم در حال حاضری شرایطی همچون کشور های عراق و سوریه در ایران حکم فرما بود.

مشاورر عالی فرمانده سپاه قدس در ادامه با بیان اینکه دشمن در هشت سال دفاع مقدس تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند انقلاب را خدشه دار  ایران را به چالش بکشد، یادآور شد: سیستم دفاعی کشور ما در هر زمان موجب شد تا بتوانیم به موفقیت و اقتدار خود بی افزاییم.

سردار سرتیپ دوم موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فرامین مقام معظم رهبری چراغ راه ما در هر شرایط سختی به شمار می آید، تأکید کرد: کسی نمی تواند ما را به دلیلی اینکه مقابل مستکبران  ایستاده ایم و از منافع و عقاید خود دفاع می کنیم خطا کار بداند.

وی در ادامه با بیان اینکه داعش در خاورمیانه رو به نابودی می رود، گفت: هیچ از عراق در حال حاضر تحت فرماندهی داعش نیست و ما در این مناطق به موفقیت رسیده ایم.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان همواره سعی دارند جبهه مقاومت را تصعیف کنند بی شک با ادامه راه حمایت و حفاظت از حق به موفقیت خواهیم رسید و همچون گذشته پیروز میان خواهیم بود.

شایان ذکر است در این مراسم با پیکر دو شهید هشت سال دفاع مقدس وداع شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.