کد خبر : 103603 | تاریخ انتشار : ۱۲:۲۷:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ | تعداد بازدید : 223 بازدید | تعداد نظرات : ۰

معاون سیاسی و انتظامی شهرستان فردیس خبرداد؛ وجود هزار و ۷۰۰ دانش آموز اتباع خارج در شهرستان فردیس

معاون سیاسی و انتظامی شهرستان فردیس از حضور هزار و ۷۰۰ دانش آموز اتباع بیگانه افغانستانی و عراقی در شهرستان فردیس خبر داد

محمدرضا فلاح نژاد امروز در گفتوگو با پایگاه خبری فردیسان در ضمن تأکید بر لزوم ساماندهی اتباع خارجی اظهار داشت: در شهرستان فردیس که شهری مهاجر پذیر است شاهد حضور اتباع خارجی هستیم و در این میان می توان به حدود هزار و ۷۰۰ دانش آموز افغانستانی و عراقی در شهرستان فردیس اشاره کنیم.
وی با بیان اینکه به طور کلی حدود ۶ هزار نفر اتباع خارجی در فردیس وجود دارد، افزود: این افراد در قالب یک هزار و ۴۰۰ خانوار ساماندهی شده اند.
معاون سیاسی و انتظامی شهرستان فردیس بیان داشت: سعی خود را بر این داشته ایم که اتباع خارجی مجاز از امکانات لازم بهره مند شوند برای مثال خدمات فرهنگی همچون آموزش در مدارس به اتباع خارجی انجام می شود اما اولویت انجام کارها با نیروهای انسانی بومی بوده است.
فلاح نژاد یادآور شد: کارفرمایان و مسئولان ادارات موظف هستند در ابتدا افراد بومی و محلی را به کار گیرند و اولویت خود را بر کمک و به کار گیری افراد بومی بگذارند.
وی تصریح کرد: در سال جاری شاهد این هستیم که تردد از کشور ساماندهی شده است در همین راستا تعداد ۴۵۵ خانوار شناسایی شده سال گذشته در فردیس کاهش یافته است.
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس خاطرنشان کرد: در ساختمان سازی ها یک سرپرست حضور خواهد داشت که روند به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز بررسی شود و جلو این کار گرفته شود.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.