کد خبر : 99173 | تاریخ انتشار : ۰۹:۴۰:۴۴ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ | تعداد بازدید : 1,116 بازدید | تعداد نظرات : ۰

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس:

۱۵۴ شعبه اخذ رای به شهرستان فردیس اختصاص یافت/برگزاری انتخابات الکترونیک در فردیس مشخص نیست

فلاح نژاد گفت: ۱۵۴ شعبه اخذ رای برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به شهرستان فردیس اختصاص یافت.

download

محمد رضا فلاح نژاد معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار فردیسان گفت: ۱۵۴ شعبه اخذ رای برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به شهرستان فردیس اختصاص یافت.
وی درادامه افزود: ۱۲۵ شعبه اخذ رای در بخش مرکزی شهرستان و ۲۹ شعبه در مشکین دشت مستقر خواهد بود که در مجموع شامل ۱۵۰ شعبه شهری و ۴ شعبه روستائی می باشد.

فلاح نژاد اظهار داشت: از مجموع ۱۲۵ شعبه اخذ رای در بخش مرکزی فردیس ۱۲۲ شعبه ثابت و ۳ شعبه سیار و در بخش مشکین دشت ۲۸ شعبه ثابت و ۱ شعبه سیار مستقر خواهد بود.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک در شهرستان فردیس گفت: انتخابات ریاست جمهوری الکترونیکی نخواهد بود اما درمورد انتخابات شورای اسلامی شهرو روستا هنوز تصمیم گیری نشده است.

وی در خصوص اعلام نظر هئیت نظارت در خصوص صلاحیت کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا گفت: اعضای هیئت نظارت تا روز ۱ اردیبهشت ماه فرصت خواهند داشت تا نتایج صلاحیت کاندیداها را به فرمانداری شهرستان فردیس اعلام کنند.

فلاح نژاد گفت: اسامی کاندیداها به صورت محرمانه در روز ۲ اردبیهشت ماه  اعلام خواهد شد و کاندیداهای رد صلاحیت شده در بخش مرکزی فردیس به مدت ۴ روز فرصت خواهند داشت برای اعتراض به هئیت نظارت استان البرز و افراد رد صلاحیت شده در روستای فرخ آباد بخش مشکین دشت به فرمانداری شهرستان فردیس مراجعه نمایند.

معاون سیاسی و انتظامی شهرستان فردیس در پایان خاطر نشان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات از ماه ها قبل در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم تا با حضور حداکثری مردم برگ زرین دیگری از افتخار مشارکت مردمی شهرستان فردیس رقم بخورد.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.