کد خبر : 103625 | تاریخ انتشار : ۱۷:۱۰:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ | تعداد بازدید : 258 بازدید | تعداد نظرات : ۰

نخبگان فردیسی در کانون بسیج رسانه گرد هم آیند

کانون بسیج رسانه فردیس ،مکانی برای حضور نخبگان رسانه در شهرستان فردیس است

به نقل از فردیسان، سرهنگ علی لشگری فرمانده سپاه فردیس، ظهر امروز در آیین معارفه مسئول کانون بسیج رسانه فردیس که در سالن اجتماعات شهرداری منطقه یک فردیس برگزار شد، با بیان اینکه رسانه بخش اثرگذاری در جامعه است، اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف نظام و انقلاب می توانیم از حضور و فعالیت های مفید اصحاب رسانه بهره مند شویم.

وی افزود: امروز شاهد این هستیم که بسیاری از مردم عادی نیز با داشتن یک گوشی ساده می توانند در عرصه خبر تأثیرگذار باشند.

فرمانده سپاه فردیس ضمن اشاره به اینکه باید توسط اصحاب رسانه مردم را آگاه سازیم، تأکید کرد: در بسیاری از رسانه ها و اخبار منتشر شده شاهد این هستیم که اطلاعات منبع موثق و علمی ندارند و لازم است مردم را در رابطه با چنین اخباری هوشیار کنیم.

سرهنگ لشگری یادآور شد: باید برای انتقال اخبار تلاش خود را بر این داشته باشیم تا اطلاعات را در مسیر درست منتشر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد شاهد اثرگذاری اخبار بر اذهان عمومی هستیم و می بینیم که انتشار اخبار در روند زندگی مردم تأثیر بسیاری دارد از همین رو لازم است که اخبار منتشر شده از صحت کافی برخوردار باشند.

فرمانده سپاه فردیس متذکر شد: اخبار منتشر شده توسط اصحاب رسانه در جمهوری اسلامی ایران باید هم تراز انقلاب باشد و انتشار مطالب بیهوده و تنش زا در شأن خبرگزاری های کشور اسلامی نیست.

سرهنگ لشگری خاطرنشان کرد: باید در کانون بسیج رسانه یک شورایی تشکیل شود که نخبگان رسانه ای فردیس در این مجموعه حضور پیدا کنند و طرح و ایده خود را مورد بررسی قرار گیرند.

به گفته وی انتقاد از مسئولان جزئی از وظایف اصحاب رسانه است و این اقدام کمک می کند که مسئولان با دقت بیشتری فعالیت خود را به انجام برسانند.

انتهای پیام/ 

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.