کد خبر : 103999 | تاریخ انتشار : ۰۸:۳۲:۱۵ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ | تعداد بازدید : 12,828 بازدید | تعداد نظرات : ۰

نماینده مردم فردیس در مجلس: افزایش اختیارات تولیدکنندگان به تحقق شعار سال کمک میکند / تزریق فرهنگ استفاده از کالای ایرانی به جامعه

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس گفت: لازم است به تولیدکنندگان داخلی اختیارات و امکانات بیشتری بدهیم تا بتوانیم در راستای تولیدکالای داخلی با کیفیت قدم مؤثری برداشته باشیم و به تحقق شعار سال نیز کمک کنیم

محمد جواد کولیوند صبح امروز (یکشنبه) در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی فردیسان، در رابطه شعار سال و الزام محقق شدن اهداف این شعار اظهار داشت: باید تدابیری را به خرج دهیم تا استفاده از کالای ایرانی در دستور کار شهروندان قرار گیرد.
وی ضمن اشاره به لزوم فرهنگ استفاده از کالای ایرانی بیان کرد: باید بازار کار داخل کشور مدیریت شود تا مورد حمایت مردم قرار گیرد و کالای ایرانی نیز در جامعه به کار گیری شود.
نماینده مردم فردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعدد شهرک های صنعتی در سطح شهر های کرج، فردیس و اشتهارد که تولید محصولات ملی دارند، افزود: یکی از مواردی که لازم است برای تحقق شعار سال به آن توجه کنیم ارتقاء کیفیت کالای داخلی است.
کولیوند با اشاره به اینکه حیطه اختیارات تولیدکنندگان افزایش یابد، ادامه داد: تولیدکنندگان داخلی باید مورد توجه و تشویق قرار گیرند تا بهترین کیفیت کالا را تولید کرده و به دست مردم برسانند.
وی با تأکید بر اینکه مسؤولان باید برنامه ریزی دقیقی در زمینه بهبود شرایط کاخانه ها داشته باشند، تصریح کرد: مسؤولان باید به گونه ای گام بردارند که مشکلات پیش رو تولیدکنندگان از پیش روی آن ها برداشته شود.
نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه مردم نقش مهم ترین در زمینه تحقق شعار سال دارند، خاطرنشان کرد: اگر مردم از کالای ایرانی با کیفیت و قیکت مناسب برخوردار شوند بی شک در راستای ایجاد شغل و تقویت کارخانه ها نیز تأثیرگذار خواهند بود و نقش مؤثری ایفا می کنند.
به گفته کولیوند، مسؤولان علاوه بر ایجاد بستر مناسب در زمینه ارتقاء کیفیت کالای ایرانی باید فرهنگ سازی کنند و خود نیز به عنوان یک الگو برای مردم از کالای ایرانی استفاده کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود متذکر شد: دشمنان در حال حاضر جنگ اقتصادی با کشور ما هستند و سعی دارند مردم ایران را به زانو درآورند.
این مسؤول تصریح کرد: برای موفقیت کشور در همه زمینه ها باید اتحاد و همکاری را در دستور کار خود قرار دهیم و با فرهنگسازی درست در جامعه موقعیتی را فراهم سازیم تا به بهبود شرایط اقتصادی کشور کمک کند.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.