کد خبر : 103940 | تاریخ انتشار : ۱۵:۰۸:۲۷ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ | تعداد بازدید : 643 بازدید | تعداد نظرات : ۰

همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ؛ مراسم تشیع پیکر دو شهید گمنام در فردیس برگزار شد

مراسم تشیع و تدفین دو شهید گمنام در شهر فردیس همزمان با روز شهاد حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد

به نقل از فردیسان، شهرستان فردیس پیش از ظهر امروز همزمان با مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) سراسر غم و اندوه بود هم صدا با فریاد یا زهرا (س)میزبان دو شهید گمنام بودند.

گفتنی است، تشیع پیکر شهدا با حضور آحاد مردم شهیدپرور شهرستان فاطمی شهدای اقتدار فردیس همراه بود.

این مراسم از مقابل پایگاه شهید دستواره آغاز شد و تا میدان شهرک وحدت ادامه داشت.

پیکر مطهر این دو شهید در میدان شهرک وحدت به حاک سپرده شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ایمانی ،امام جمعه شهرستان فردیس در حاشیه این برنامه د گفت و گو با خبرنگار فردیسان، ضمن تسلیت روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار داشت: وجود شهدا در شهرستان فردیس همچون سرمایه ای برای ما خواهد بود.

وی افزود: تا کنون شهر فامی شهدای اقتدار فردیس از برکات ۷۵۰ شهید بهره مند بوده است و بی شک حضور این دو شهید گمنام تازه تفحص شده به موفقیت شهر کمک فراوانی خواهد کرد.

امام جمعه فردیس با بیان اینکه تشیع و تدفین شهدا همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در فردیس حال و هوای شهر را متحول کرده است، یادآور شد: شهروندان در روز عزای فاطمه زهرا (س) برای شهدا سنگ تمام گذاشتند و در مراسم حضور پیدا کردند.

ایمانی در پایان با تأکید بر اینکه شهدا برای امنیت و آرامش کشور و مردم تلاش کردند و جان دادند، خاطرنشان کرد: همه ما موظف هستیم راه و یاد شهدا را زنده نگهداری و ادامه دهیم تا همواره برای اقتدار کشور مفید و تأثیرگذار واقع شویم.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.